reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A ja uważam inaczej. Dziecko zmienia wszystko i życie wywraca sie do góry nogami. Co do podróży, owszem można to robić z małym dzieckiem ale jest to skomplikowane i wg mnie nie jest takie lekkie i przyjemne jak podróże bez dziecka. Dziecko to duża odpowiedzialnosc, która ma się w każdej chwili, każdego dnia i każdej nocy. Takie jest moje zdanie.
ja sie zgodze z Toba! dziecko zmienia wszystko, troche ogranicza, sprawia, ze zycie jest bardziej skomplikowane... i jest odpowiedzialnoscia... dlatego podejmujac wspolzycie trzeba myslec jakie konsekwencje moze ono przyniesc. w dobie tak rozwinietej medycyny, oboje partnerow zabezpieczajac sie moga niemal w 100% uniknac niechcianej ciazy... czym spowodowane jest ich niedbalstwo? niedojrzaloscia? nadzieja, ze moze nam sie nie przytrafi czy zwyklym lenistwem? czlowiek odpowiedzialny potrafi przyjac skutki swoich dzialan i decyzji...
 
Ale na bete sie boje isc i boje sie kolejny test robic jakos [emoji14] pietra dostalam :D moze dlatego ze przed wyplata i boje sie ze kasa pojdzie a beda negatywy i bede zalowac ze na koncie bieda... oj typowa Grazyna ze mnie ( bez obrazy dla wssystkich Grazyn bo Grażki to fajne babki :) )
Też tak sądzę [emoji7]
 
reklama
Wiem jak to jest. Sama nie wiem co mam zrobić czy jeszcze jutro iść czy nie. Nie mam pojęcia.
Verona bez karty ciąży i tak L4 będzie na 80%. Kartę założy ginekolog najpewniej w 6-7 tyg.
Jeśli masz bardzo obciążająca prace to idź po normalne zwolnienie, powiesz lekarzowi co i jak - teraz w momencie zwolnień online pracodawca nie widzi kodu choroby a mając zwolnienie na 80% nie zobaczy ciąży...
 
Do góry