reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wiem kochana że to jest najważniejsze Ale nie chciał nic mówić póki przyrost bety nie będzie prawidłowy za dwa dni. Wtedy chciałam powiedzieć że Jestem w ciazy. WGL pokazuje mi dopiero 3t4d [emoji58]
kochana jesli moge tylko teraz cos doradzic... w tej chwilii Ty i dzidzius jestescie najwazniejsi, Twoje samopoczucie, dbanie o siebie... nie szefowa i to co sobie pomysli :) praca musi zejsc troszke na dalszy plan,, zwlaszcza jesli cokolwiek ciezszego dzwigasz...
 
Dziewczyny brala któraś z was kiedys neoparin. Macie sposob, zeby to tak nie bolało. Na sama myśl, ze musze sobie zastrzyk zrobic to trzesa mi sie rece :O
Ja brałam 7 miesięcy i od dziś znowu zaczęłam się kłuć.. Już mam pierwszego siniaka 🙈 Z każdym dniem będzie łatwiej, serio, pod koniec ciąży to już nie czułam.. Trzeba zastrzyk robić pewnym ruchem, polecam filmiki na Youtube, bo tam są prawidłowe techniki pokazane.
 
I dla Ciebie też!!! [emoji7][emoji173] A jak tam Twój cień?
Po 12 godzinach wyglada jak wygladal [emoji14] nie robilam dzis juz bo stwierdzilam ze bez sensu :) jutro lub pojutrze moze zrobie. Do @ 4-5dni.
20200126_172057.jpeg
 
Wiem kochana że to jest najważniejsze Ale nie chciał nic mówić póki przyrost bety nie będzie prawidłowy za dwa dni. Wtedy chciałam powiedzieć że Jestem w ciazy. WGL pokazuje mi dopiero 3t4d [emoji58]
I to moze byc dobre wyliczenie :) w ogole to jezeli powiesz o ciazy w pracy to musza Ci skrocic czas pracy do 8 h i musza zmienic obowiazki tzn nie bedziesz dzwigac :) moze idz na razie na l4 od rodzinnego a potem wezmiwsz zaswiadczenie od gina i beda musieli Ci zmienic warunki pracy:)
 
Wiem kochana że to jest najważniejsze Ale nie chciał nic mówić póki przyrost bety nie będzie prawidłowy za dwa dni. Wtedy chciałam powiedzieć że Jestem w ciazy. WGL pokazuje mi dopiero 3t4d [emoji58]
rozumiem... a masz mozliwosc unikniecia dzwigania te 2 dni? moze wez zwolnienie od rodzinnego na 2 tygodnie, powiedz zeby nie wpisywal lekarz kodu ciazy i wtedy bedziesz miec spokojna glowe a w miedzy czasie bedziesz kontrolowac bete.
 
reklama
Do góry