reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Właśnie też nie wiem co robić.. nie mam pojęcia. Nie chce iść na l4 bez przyczyny wyraźnej. Mam na serio szefowa którą jest ciężkim człowiek Iwona tego nie zrozumie. Chce zrobić tak żeby rzucić jej l4 i powiedzieć o ciąży odrazu
Zawsze możesz iść na zwykle zwolnienie na chwilę, wtedy nie musisz nikomu mówić o ciąży a nie będziesz musiała dźwigać. Moja koleżanka przez bardzo stresująca pracę tak zrobiła, bo bała się, że jak w pracy się rozejdzie że jest w ciąży a znowu poroni to będą na nią patrzeć z politowaniem..
 
Wiem wiem. Ale wiesz nie chce iść na l4 od razu. Chciałam powtórzyć bete czy jest przyrost i wtedy iść do rodzinnego. Ale nie wiem czy mnie te 2 dni zbawia
Ja bym na twoim miejscu odpuscila. Ja sie przejmowalam kolezankami i 4 miesiac z kolanem walcze, mam za swoje :) wiec Ty dbaj o swoj interes kochana :*
 
Właśnie też nie wiem co robić.. nie mam pojęcia. Nie chce iść na l4 bez przyczyny wyraźnej. Mam na serio szefowa którą jest ciężkim człowiek Iwona tego nie zrozumie. Chce zrobić tak żeby rzucić jej l4 i powiedzieć o ciąży odrazu
kochana jesli moge tylko teraz cos doradzic... w tej chwilii Ty i dzidzius jestescie najwazniejsi, Twoje samopoczucie, dbanie o siebie... nie szefowa i to co sobie pomysli :) praca musi zejsc troszke na dalszy plan,, zwlaszcza jesli cokolwiek ciezszego dzwigasz...
 
reklama
Do góry