reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej witam się z Wami. Wiesz że czekacie Ale chyba nie tym razem... [emoji58][emoji52] Ja na serio wyląduję w psychiatryku przez te raty. Wczoraj taka piękna kreska A dziś na czułości 25 biel i niestety na 10 tez[emoji25] Jetsem w szoku bo wczorajsza wieczorna kreseczka była obiecująca. Juz minęło 5 min od zrobię nią testu niestety [emoji25][emoji25]na dole test z wczoraj [emoji4]Zobacz załącznik 1072725

Kurde dziwna sprawa, bo pamietam, ze wcześniej miałaś podobna sytuacje [emoji848] i pojawił się okres. Robisz tymi samymi testami? Może kup kilka różnych firm. Może się powtarzam, ale zrób ClearBlue i płytkowy PINK. Ja darze je największym zaufaniem.
Najlepiej jakbyś zrobiła betę. Cenowo wyjdzie na to samo co kupowanie testów, a pewność będziesz miała 100%.
Wybierz się do lekarza, niech zobaczy co tam w trawie piszczy
 
reklama
A jaka jest jej sytuacja? Ma dzieci? Męża? Ile lat itp?
Właśnie się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w ciąży... I płacze mówiąc, że chce usunąć bo nie planowała tego dziecka. A mnie w środku ściska aż... Tak bardzo bym chciała być na jej miejscu teraz i zajsc w ciążę a ona myśli o usunięciu [emoji3525]
 
Hej witam się z Wami. Wiesz że czekacie Ale chyba nie tym razem... [emoji58][emoji52] Ja na serio wyląduję w psychiatryku przez te raty. Wczoraj taka piękna kreska A dziś na czułości 25 biel i niestety na 10 tez[emoji25] Jetsem w szoku bo wczorajsza wieczorna kreseczka była obiecująca. Juz minęło 5 min od zrobię nią testu niestety [emoji25][emoji25]na dole test z wczoraj [emoji4]Zobacz załącznik 1072725
Idź na betę jutro koniecznie bo faktycznie dziwne te testy jakieś ☹️
 
Ej! U każdej z Was coś widać! W końcu się sypią kreski [emoji16][emoji846]
Niestety zepsuje te statystyki. Biel vizira [emoji849] ale już wiem że się z pinkiem nie polubie. Przez pół minuty skakałam że widzę kreskę. A to była skaza na szkiełku i się przebijała do testy [emoji53][emoji53] wywaliłem szkiełko i ciąża zniknęła [emoji12][emoji6]
Ale powiem Wam szczerze że cieszę się z samej możliwości robienia [emoji846] że mój mąż się zdecydował na drugie dziecko
8dpo we wtorek spróbuję znowu

Pamiętacie kto pisał że jak kichnął to myslala że jej jajnik się urwał tak bolało? Dziś miałam to samo [emoji1787]
 
reklama
Mi wyszło w tamtym miesiącu też. I właśnie już mnie to drażni. [emoji58] Nie wiem ten żółty robiłam wczoraj ok 18 i taki się żółty zrobi Ale kreska ewidentna [emoji4]
Verona co to za testy?
Jedna kreska po czasie to jeszcze nic podejrzanego ale kilka... albo coś na rzeczy albo testy trafne.
Ten z nocy dziwnie żółty - nie był zalany?

Ja ile testów nie robiłam nigdy nie wychodziło nic po czasie.
 
Do góry