reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja czasem jak kichne to sprawdzam czy mi blizna po cc nie poszła i nic mi na wierzch nie wylazło [emoji23]
Ej! U każdej z Was coś widać! W końcu się sypią kreski [emoji16][emoji846]
Niestety zepsuje te statystyki. Biel vizira [emoji849] ale już wiem że się z pinkiem nie polubie. Przez pół minuty skakałam że widzę kreskę. A to była skaza na szkiełku i się przebijała do testy [emoji53][emoji53] wywaliłem szkiełko i ciąża zniknęła [emoji12][emoji6]
Ale powiem Wam szczerze że cieszę się z samej możliwości robienia [emoji846] że mój mąż się zdecydował na drugie dziecko
8dpo we wtorek spróbuję znowu

Pamiętacie kto pisał że jak kichnął to myslala że jej jajnik się urwał tak bolało? Dziś miałam to samo [emoji1787]
 
reklama
To z tym autyzmem to jest jakoś potwierdzone badaniami?
Jakie masz na myśli dawki 5mg rozumiem ,ale 0.4 to O.4 mg?
Ja te zawsze słyszałam że kwasu foliowego nie da się przedawkowac.

Ja przed poprzedni ciąże i w pierwszym trymestrze brałam kwas foliowy 5mg, tera tez biore 5 mg od grudnia.
Generalnie jest tak, ze kwasu foliowego nie da się przedawkować,, a jego nadmiar jest wydalany wraz z moczem, chyba, ze ma się mutacje genu MTHFR , wowczas kwas foliowe się nie przekształca i nie wchłania tak jak trzeba,gromadzi się w organizmie i dlatego jest niebezpieczny
 
@Verona26 odpuść robienie testów bo znów powtarza się ta sama sytuacja co miesiąc temu. Masz dopiero 26 dc, terminu owulacji nie można być pewnym, ostatni Twój cykl trwał 40 dni? Nie wiadomo ile teraz będzie trwał.

Swoją drogą jestem zdziwiona, że jak ktoś wrzuca biały test tak jak dzisiaj Ruda to nagle wszystkie piszą że widzą cień cienia cienia i nakręcają tą osobę niepotrzebnie a potem zdziwienie bo okres dostanie [emoji848]
 
A może pękła gumka? Albo tabletki zawiodły? Zdarzają się takie przypadki. Nie można osądzać od razu że się nie zabezpieczyła.
Tylko że w takich czasach i przy dostępie do antykoncepcji trzeba być mega nieodpowiedzialnym, żeby sobie "wpaść".. Dla mnie to będzie tylko i wyłącznie czyjąś głupotą, że się nie zabezpieczał odpowiednio..
 
Rozumiem że Ty uprawiasz seks tylko wtedy kiedy chcesz mieć dziecko a po osiągnięciu wymarzonej ilości dzieci do końca życia już celibat będzie?
Ja uprawiam seks od kilkunastu lat i nie decydowałam się na dziecko w wieku 20 czy 25 nawet lat tylko się zabezpieczałam, niestety i to czasami zawodzi ale właśnie dlatego kobieta ma wybór co zrobić z tą ciążą na wczesnym etapie.
Decydując się na seks decydujemy się na wszystkie jego konsekwencje łącznie z ciąża. Dla mnie smutne jest decydowanie o tym kto ma się urodzić. Nie chcesz dziecka nie decyduj się na seks. Proste.
 
reklama
Akurat tu cie zdziwie bo jak teraz przyjrzalam sie zdjeciom ktore zrobilam to i nawet ja slepa jak kret cos widze.
@Verona26 odpuść robienie testów bo znów powtarza się ta sama sytuacja co miesiąc temu. Masz dopiero 26 dc, terminu owulacji nie można być pewnym, ostatni Twój cykl trwał 40 dni? Nie wiadomo ile teraz będzie trwał.

Swoją drogą jestem zdziwiona, że jak ktoś wrzuca biały test tak jak dzisiaj Ruda to nagle wszystkie piszą że widzą cień cienia cienia i nakręcają tą osobę niepotrzebnie a potem zdziwienie bo okres dostanie [emoji848]
 
Do góry