reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A jeśli to faktycznie ciąża? Nie odstawiłabym przed Betą.


Też mnie intuicja nie zawiodła ;)


Ja miałam konkretny ból jak na @ i aż do ud takie dziwne rwanie ;)


Dokładnie 6dpo wg mnie nastąpiło zagnieżdżenie ;)


To dlaczego nie widziałam Cię jeszcze na Wrześniówkach? ;) :D
Czuję jakbym miała balon w brzuchu i jakoś tak czuję że się udało :D ale czekam cierpliwie do 12.01 na test
 
reklama
Mówię Wam, jak dobrze tu popisać z Wami, bo jesteście w takiej samej sytuacji. W rodzinie powiedziałam, że zaniechaliśmy starań, żeby co chwila ktoś nie pytał, kiedy mam okres. Strasznie to przygnębiające. Po co ja robiłam dziś ten test, tak bym się łudziła jeszcze kilka dni, że się udało.
Dla pocieszenia żadnej z mojej koleżanek test ciążowy nie wyszedł szybciej jak po 5-7 dniach od daty spodziewanej @ :)
 
A może jest jakiś powód że jesteś nakrecona..moze podświadomość :) nigdy nie wiesz :) czasami takie podejście też jest dobre, przynajmniej czas przed ewentualną @ mija w dobrym humorze i z pozytywnym nastawieniem :)
Ja tylko dodam że cały zeszly rok nie planowalam zadnych wakacji, lotów samolotem w razie gdyby.. Błąd! Rok minął, wakacji nie było i ciąży też 🤣 w obawie przed ewentualnymi powikłania i, złym samopoczuciem..Nawet ubran za wiele nie kupowałam bo co jak zajdę, przecież przytyje 🤣 na szczęście już tak nie mam, a ten rok już zaplanowany, nie pod względem ciąży a wakacji :) nie ma co życia układać pod coś, co nie wiemy czy nastąpi :)
Święte słowa kochana, ale znam ten ból- robiłam dokładnie to samo. Wszystko ustawiałam pod ciążę i plany też rezerwowałam pod ciążę. Teraz zaczęłam spełniać swoje marzenia, ale na ciąży dalej mi zależy, tylko już w zdrowszy sposób :)

No zobaczymy, mam nadzieję, że to może jakaś podświadomość kobieca, że te bóle i to wszystko, że tam już ktoś mały jest, kogo w sumie jeszcze nie ma, ale już jak ziarenko szykuje się do rewolucji w naszym życiu, ale jak to będzie.... zobaczymy :)
 
Dla pocieszenia żadnej z mojej koleżanek test ciążowy nie wyszedł szybciej jak po 5-7 dniach od daty spodziewanej @ :)
U mnie to samo, dlatego zawsze dziwiłam się, że tu dziewczynom tak wcześnie wychodziły te testy. No ale stężenie betaHCG też zależy od ciąży. Jedna może mieć 10, a inna 50 i już ta pierwsza ma wtedy negatywny a ta druga się cieszy, także nic nie wiadomo.
 
Mówię Wam, jak dobrze tu popisać z Wami, bo jesteście w takiej samej sytuacji. W rodzinie powiedziałam, że zaniechaliśmy starań, żeby co chwila ktoś nie pytał, kiedy mam okres. Strasznie to przygnębiające. Po co ja robiłam dziś ten test, tak bym się łudziła jeszcze kilka dni, że się udało.
To tylko przejściowe. W końcu i na nas nadejdzie czas. Ja to się teraz nawet cieszę, że osoby w moim otoczeniu mają już kilkumiesięczne dzieci. Zawsze chciałam mieć młodsze dziecko niż znajomi + najpiękniejsze chwile z dzieckiem pod sercem są wciąż przede mną!
 
Święte słowa kochana, ale znam ten ból- robiłam dokładnie to samo. Wszystko ustawiałam pod ciążę i plany też rezerwowałam pod ciążę. Teraz zaczęłam spełniać swoje marzenia, ale na ciąży dalej mi zależy, tylko już w zdrowszy sposób :)

No zobaczymy, mam nadzieję, że to może jakaś podświadomość kobieca, że te bóle i to wszystko, że tam już ktoś mały jest, kogo w sumie jeszcze nie ma, ale już jak ziarenko szykuje się do rewolucji w naszym życiu, ale jak to będzie.... zobaczymy :)

Dokładnie, zobaczymy :) fajnie być w tym razem, a nie samej heh.
Ja to w ogóle w tym cyklu mega ból piersi jak nigdy dotąd i klucie podbrzusza, ale zaczęło się od razu po owulacji, więc bardziej stawiam że to tabletki na tarczyce, które biorę drugi miesiąc mogą powodować takie reakcje :)
 
Ja zaczynam 9 cykl staran,nie wiem jaki i obiore plan,ale najważniejsze to to że domniemany ojciec ma we środę operacje na bark,a potem zostaje długo długo w domu więc nie będzie miał żadnych wymówek i będzie cały czas pod reka:-) hihi:-)

Proszę powiedzcie mi jak wygląda badanie nasienia i badanie drożności? Jaki to są ceny mnie więcej i czy macie jakieś kliniki sprawdzone okolice Krakowa, Bielska-Bialej?
 
Dokładnie, zobaczymy :) fajnie być w tym razem, a nie samej heh.
Ja to w ogóle w tym cyklu mega ból piersi jak nigdy dotąd i klucie podbrzusza, ale zaczęło się od razu po owulacji, więc bardziej stawiam że to tabletki na tarczyce, które biorę drugi miesiąc mogą powodować takie reakcje :)
Może tak Twój organizm w tym cyklu zwiastuje, że doszło do owulacji, kto wie? :) Mógł się wysoko podnieść poziom estrogenów :) U mnie cycki na razie milczą, otoczki tylko większe, ale to zauważyłam, że od jakiegoś czasu mi tak rosną przed @. Zaczynają boleć na kilka dni przed i potem przestają i przychodzi miesiączka. Boje się , że i teraz tak będzie i będę świrowała, że się nie udało, a przecież te wszystkie objawy przed @ są meeega niewiarygodne i nie można się nimi sugerować :D
 
Ja zaczynam 9 cykl staran,nie wiem jaki i obiore plan,ale najważniejsze to to że domniemany ojciec ma we środę operacje na bark,a potem zostaje długo długo w domu więc nie będzie miał żadnych wymówek i będzie cały czas pod reka:-) hihi:-)

Proszę powiedzcie mi jak wygląda badanie nasienia i badanie drożności? Jaki to są ceny mnie więcej i czy macie jakieś kliniki sprawdzone okolice Krakowa, Bielska-Bialej?
Badanie nasienia to tak jak czytałam na stronie Invicta pan X przychodzi sobie do kliniki, prosi o kubeczek, idzie do specjalnego pokoju z filmami i gazetami, robi co ma zrobić do kubeczka, oddaje i po sprawie :)
 
reklama
Dziewczyny, pytanie o dupshaston. Lekarz przepisał go na regulacje cykli od 16 do 25dc. Czy wziety od 16dc moze zaburzyc owulacje, ktora ma wystapic np 18dc? Moj gin stwierdzil, ze nie, ale jak z Waszego doświadczenia?
Ja miałam duphaston 16-25dc i clostilbegyt 5-9dc przy okresach do tej pory przeważnie co 32 dni. Obecnie po 1 cyklu brania ww okres przyszedł 29dc, a owulacja była ok.18-19dc. W 4dc miałam pęcherzyk 15mm.
 
Do góry