reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Hahahah [emoji4][emoji23][emoji23] No to milej imprazki Ci zycze i milego nap...lenia sie [emoji23][emoji23][emoji23] Oby kac jutro byl jak najmniejszy [emoji23]
Dziewczyny zapowiedziały ze nie będą się udzielać :) jakieś tam remonty, dziury w kuchni itp :) ja też zmykam ale na imprezke,napierd..le się z ciekawości, a co [emoji2956][emoji1787]
 
Ja nadal zajęta wyszukiwaniem nieistniejących objawów ciążowych więc mało czasu na forum [emoji6]

Ale winko różowe się chłodzi [emoji16] Boże daj żebym ostatni raz mogła je wypić [emoji6]

Bolą mnie mocno piersi. Ale w tym miesiącu odstawiłam mojego od kp. Jestem ( a raczej byłam)mamą mega długo karmiącą.... Może to dlatego.
 
U mnie tez wlasnie piersi bola bardzo nawet nie przy dotyku a samoistnie [emoji4] a Ty kiedy testujesz ?
Ja nadal zajęta wyszukiwaniem nieistniejących objawów ciążowych więc mało czasu na forum [emoji6]

Ale winko różowe się chłodzi [emoji16] Boże daj żebym ostatni raz mogła je wypić [emoji6]

Bolą mnie mocno piersi. Ale w tym miesiącu odstawiłam mojego od kp. Jestem ( a raczej byłam)mamą mega długo karmiącą.... Może to dlatego.
 
reklama
Hahahah [emoji4][emoji23][emoji23] No to milej imprazki Ci zycze i milego nap...lenia sie [emoji23][emoji23][emoji23] Oby kac jutro byl jak najmniejszy [emoji23]
Dziękuję 😘mysle że będzie spory ale jestem przygotowana-elektrolity, paczki i śledzie 😄 to mi zawsze pomaga przetrwać DPOP (czyt. Dzien PO Piciu 😂)
 
Do góry