reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mowisz bedziesz wyznacznikiem naszych ciąż ? :p to po co testowac :p od razu zakłady przyjmujmy, albo wywróż ze zlotej kuli :) mniej stresow bedzie 😂 Uwielbiam Cie kobieto :p
Haha nie no nie zabiorę wam radości z samego wykonywania sikańca!

Mi już tak odwala że zrobiłam sobie test owulacyjny żeby popatrzec jak pojawia się bladzioch :D no pojeb#@$$#@ hahaha
 
reklama
Haha nie no nie zabiorę wam radości z samego wykonywania sikańca!

Mi już tak odwala że zrobiłam sobie test owulacyjny żeby popatrzec jak pojawia się bladzioch :D no pojeb#@$$#@ hahaha


A tam, nie wazne jaki wazne ze dwie są :D
Mi tez 🌴 zaczyna odbijać ;)
Kij ze niedawno mialam lzy w oczach i bylam gotowa isc na 25 lat do paki 😂🤣 boze jak my mamy ciezko 😂🤣
 
Hehe [emoji23][emoji23] chętnie bym zatwstowala Ale u mnie to nie ma sensu na razie [emoji4] Ja chyba zaczęłam na @ A jak nie przyjdzie to dopiero zatestuje bo na razie to mam objawy @ nie ciąży [emoji23]
Ktoś testuje ze mną jutro ? Przynoszę szczęście chyba bo już kilka podwójnych kreseczek się pojawiło w dniu kiedy ja też testowałam :D mogę zostac Waszym nadwornym testerem [emoji85][emoji85][emoji85][emoji87][emoji87][emoji87]
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Zrobiłam dzisiaj to samo [emoji23][emoji23][emoji23] Niestty nic z tego, wiadomka! [emoji23][emoji23][emoji23]
Haha nie no nie zabiorę wam radości z samego wykonywania sikańca!

Mi już tak odwala że zrobiłam sobie test owulacyjny żeby popatrzec jak pojawia się bladzioch :D no pojeb#@$$#@ hahaha
 
reklama
Do góry