reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

"Sz" zgubiłam na końcu hahahah [emoji16][emoji16][emoji16][emoji23] On raczej niech nie rysuje bo myślę że i tak noc z tego nie będzie [emoji16][emoji16][emoji23] Chyba że jemu wyjdą dwie kreski [emoji23][emoji23][emoji23]

Sobota lub niedziela. Z tym ze tak sie zblokowalam na weekend ze nie wiem kiedy ja chwile na sikanie znajde 😂
 
reklama
Screenshot_20200121-110137_My Calendar.jpg


A nuż cos z tego wyjdzie :)
 
reklama
Mój cykl i starania przy Waszych to jakiś żal 😂😂😂 Musi Wam się udać!
kiedy mialas owulacje?
kochana, Twoje starania sa jak najbardziej fajne! seks codzienny tez nie jest wskazany bo jesli plemniki nie dostana sie do jajeczka wczesniej to niestety ale te w okresie okoloowulacyjnym moga byc juz dosc slabe. mi lekarz powiedzial, ze najlepiej co drugi, trzeci dzien przez caly cykl aby miec pewnosc ze plemniki zyja we mnie przez caly czas. my z moim P. przytulalismy sie w niedziele i w srode, z czego w srode mialam owulacje. teraz jestem w 14 tyg ciazy :)
zreszta szczerze? kurde nie wiem jak robia to dziewczyny, ktore ida na impreze, wypija troche, a potem okazuje sie, ze ten 1 raz wystarczyl a one juz w ciazy... eh, najwyrazniej jak sie bardzo chce to jest ciezko. a jak sie nie chce to jak pstrykniecie palcami
 
Do góry