reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziwny mam teraz cykl :( chyba, że zawsze tak jest, a dopiero teraz, jak się staram to wsłuchuję się w swoje ciało. Między 10-15dc bolało mnie podbrzusze i teraz 21-22dc znowu mnie boli [emoji21]
 
Dziwny mam teraz cykl :( chyba, że zawsze tak jest, a dopiero teraz, jak się staram to wsłuchuję się w swoje ciało. Między 10-15dc bolało mnie podbrzusze i teraz 21-22dc znowu mnie boli [emoji21]
Mnie bolał prawy jajnik od 14 do 16 dnia cyklu w tamtym miesiącu tak samo ale to taki uciążliwy ból że czułam przy chodzeniu tak jakbym miała powiększony i mi przeszkadzał. Wczoraj mnie lekko kuły 2 dni temu też ale czy cos to znaczy ..
 
Może najpierw owulacja bolała a teraz ciąża [emoji4]
Wg aplikacji Flo owulację miałam mieć 14dc, ale test owulacyjny wyszedł mi pozytywny dopiero w 17 dc, dodać do tego 24-36h to mamy za krótki czas na implantacje :( to jest mój pierwszy cykl starań, muszę utrzymać jak najdłużej logiczne myślenie, bo emocje mnie przytłoczą [emoji23]
 
Wg aplikacji Flo owulację miałam mieć 14dc, ale test owulacyjny wyszedł mi pozytywny dopiero w 17 dc, dodać do tego 24-36h to mamy za krótki czas na implantacje :( to jest mój pierwszy cykl starań, muszę utrzymać jak najdłużej logiczne myślenie, bo emocje mnie przytłoczą [emoji23]
Tego Ci życzę [emoji23]
 
Cześć.
Chętnie dołączę.
Kilka słów o mnie.
27 lat (Boże jaka u jestem stara - kiedyś myślałam że w tym wieku będę już mieć dom i gromadkę dzieci).
2 poronienia na przełomie 6/7 tv z lyzeczkowaniem na koncie.
Pierwsze podobno z powodu słabego nasienia (u tż kilka tygodni przed poczęciem zdiagnozowano nowotwór i mial usunięte jedno jądro) lub z powodu zatoru zylnego na przełomie maj/czerwiec 2018 i drugie z przypadku - zdiagnozowano zaśniad częściowy w maju 2019.
W obie ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań. W drugiej nie brałam żadnych leków oprócz witamin, tak samo jak w pierwszej.
Od sierpnia nie uważamy, a od września się staramy. Narazie brak efektu.
Mam zalecenie ja heparynę w ciąży i dupka ale będę chciała przejść na luteinę. Bo brałam dupka po owu i nie zatrzymał mi @.
Zdiagnozowano pai i vleiden. W drugiej ciąży już w 6tc miałam zdiagnozowaną cukrzycę ciążowa.

Zna któraś górnego polecenia lekarza w Krakowie? Nie jestem do mojego przekonana.
 
reklama
Do góry