reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie do 10 dni po podaniu pregnylu pozytywy wychodzily
Już nie robię testów. Bylam wczoraj u lekarza i jeszcze nic nie widać ☺ zrobił mi progesteron i dzisiaj zadzwonił że mam brać duphaston 3x dziennie . Tylko zastanawia mnie dlaczego nagle stwierdził że 3x 🤔 w poniedziałek mam 14 dzień po pregnylu i zrobię test a we wtorek pobiegnie na betę ☺ bo do niego mam iść w piątek to chyba oszaleje
 
reklama
Już nie robię testów. Bylam wczoraj u lekarza i jeszcze nic nie widać ☺ zrobił mi progesteron i dzisiaj zadzwonił że mam brać duphaston 3x dziennie . Tylko zastanawia mnie dlaczego nagle stwierdził że 3x 🤔 w poniedziałek mam 14 dzień po pregnylu i zrobię test a we wtorek pobiegnie na betę ☺ bo do niego mam iść w piątek to chyba oszaleje
Może po progesteronie już coś zobaczył. Mi gin bete kazala robić 11 dni od zastrzyku
 
Witam się i ja:) Muszę nadrobić czytanie hihi. U mnie 27 dc, @ na 6 stycznia.Ale dalej brak objawów nadchodzącej miesiączki,zawsze bolały mnie piersi i nerwowość straszna teraz nic, cisza tylko brzuch czasem da o sobie znać. Życzę wszystkim udanej owulacji i Powodzenia w testowaniu:)
 
A czy któraś z Was miała torbiel skórzastą?można się starać o dziecko czy lepiej iść najpierw na operację?pozdrawiam wszystkie kobietki🤔😘😘😘
 
22 dc (cykle 29)
test negatywny
Tia miałam nie robić, ale akurat byłam na zakupach to podeszłam do Rossmanna.
Ja dziś 25 i też zrobiłam test ... Oczywiście biel. Tylko od wczoraj mnie tak dziwnie pobolewa na dole brzucha i w nocy obudziły mnie mdłości. Trwają do teraz . Mam tylko nadzieję że to nie jelitowka ( u mojej siostry cała 4 ja przeszla :( )
 
Na moje nieszczęście już się nakrecilam choć cały czas sobie wmawiam że "nie to tak jak myślisz" a jak przyjdzie @ to będę ryczeć...
Też miałam w zeszlym cyklu progesteron w 24dc na wczesną ciaże, ale nic z tego :( Dlatego teraz nie bede juz robic. Wtedy powtarzalam akurat komplet badan i tak sie zlozylo. Trudno jest sie nie nastawiac :( Moze w tym cyklu bedzie inaczej :)
 
reklama
No właśnie:( u mnie też mdłości, a córka wczoraj wieczorem dwa razy wymiotowała. Także obawiam się, że u mnie będzie to samo [emoji849]
Ja dziś 25 i też zrobiłam test ... Oczywiście biel. Tylko od wczoraj mnie tak dziwnie pobolewa na dole brzucha i w nocy obudziły mnie mdłości. Trwają do teraz . Mam tylko nadzieję że to nie jelitowka ( u mojej siostry cała 4 ja przeszla :( )
 
Do góry