reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć!
Można dołączyć?

Wczoraj test pozytyw a dziś bladziochy
[emoji2368]
Jestem mamą 10 miesięcznej Alicji. Mam pco, io.
Zjadam Witaminy dla ciężarnych z racji ze karmię córkę, witamina D, miovarian.
Gin i endo 13 stycznia

Moja córcia kończy 11 miesięcy za tydzień. W Sylwestra została ostatecznie odstawiła od piersi. Planujesz karmić dalej jak zobaczysz dwie kreseczki? [emoji846]
 
reklama
Cześć.
Chętnie dołączę.
Kilka słów o mnie.
27 lat (Boże jaka u jestem stara - kiedyś myślałam że w tym wieku będę już mieć dom i gromadkę dzieci).
2 poronienia na przełomie 6/7 tv z lyzeczkowaniem na koncie.
Pierwsze podobno z powodu słabego nasienia (u tż kilka tygodni przed poczęciem zdiagnozowano nowotwór i mial usunięte jedno jądro) lub z powodu zatoru zylnego na przełomie maj/czerwiec 2018 i drugie z przypadku - zdiagnozowano zaśniad częściowy w maju 2019.
W obie ciążę zaszłam w pierwszym cyklu starań. W drugiej nie brałam żadnych leków oprócz witamin, tak samo jak w pierwszej.
Od sierpnia nie uważamy, a od września się staramy. Narazie brak efektu.
Mam zalecenie ja heparynę w ciąży i dupka ale będę chciała przejść na luteinę. Bo brałam dupka po owu i nie zatrzymał mi @.
Zdiagnozowano pai i vleiden. W drugiej ciąży już w 6tc miałam zdiagnozowaną cukrzycę ciążowa.

Zna któraś górnego polecenia lekarza w Krakowie? Nie jestem do mojego przekonana.
Z całego serca polecam Ci moją Panią Ginekolog dr. Małgorzatę Radoń-Pokracką 🙂 Anioł ,nie człowiek. Cudowna, cierpliwa , pomocna .Mogłabym wymieniać bez końca. Obecnie prowadzi moją 3 ciążę i uwierz mi z natury jestem panikarą ,a ona potrafi mnie wysłuchać, wytłumaczyć i co najważniejsze czuję się bezpiecznie,a to bardzo ważne. Polecam. Przyjmuję na ul. Ostatnia 1f w Centrum Mama.
 
Cześć!
Można dołączyć?

Wczoraj test pozytyw a dziś bladziochy
[emoji2368]
Jestem mamą 10 miesięcznej Alicji. Mam pco, io.
Zjadam Witaminy dla ciężarnych z racji ze karmię córkę, witamina D, miovarian.
Gin i endo 13 stycznia

Również mam IO. Bierzesz jakieś leki? Ja mam brać Formetic czyli metforminę i to był główny powód odstawienia małej, chciaz mon gin jestvz tych co nie zgadza się na ciąże przy kp, wg niego to zbyt duże ryzyko. Oczywiście to „nie zgadza się” jest z przymrużeniem oka. On po prostu zdecydownie rekomenduje odstawienie przed zajsciem.
 
Z całego serca polecam Ci moją Panią Ginekolog dr. Małgorzatę Radoń-Pokracką [emoji846] Anioł ,nie człowiek. Cudowna, cierpliwa , pomocna .Mogłabym wymieniać bez końca. Obecnie prowadzi moją 3 ciążę i uwierz mi z natury jestem panikarą ,a ona potrafi mnie wysłuchać, wytłumaczyć i co najważniejsze czuję się bezpiecznie,a to bardzo ważne. Polecam. Przyjmuję na ul. Ostatnia 1f w Centrum Mama.
Dzięki. Chodź mam złe skojarzenia w Centrum Mama. Ale chętnie zapoznam się z jej osobą. Ciążę z problemami czy bez ?
Miałam super lekarkę ale ona prowadzi tylko "książkowe" ciążę i ma tylko praktykę prywatną. Zależy mi jednak by lekarz pracował też w szpitalu.
 
reklama
Dziewczyny help.Dziś24dc, cykle 31 dni, dosłownie kilka minut temu zrobiłam test(wiem powinnam z rannego moczu-no cóż).Czy ja już omamy mam czy jakiś cień cienia się pojawia
IMG_20200103_162946.jpeg
 
Do góry