reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie 28 dc, @ też na 6go, jedziemy na jednym wózku[emoji57]
Witam się i ja:) Muszę nadrobić czytanie hihi. U mnie 27 dc, @ na 6 stycznia.Ale dalej brak objawów nadchodzącej miesiączki,zawsze bolały mnie piersi i nerwowość straszna teraz nic, cisza tylko brzuch czasem da o sobie znać. Życzę wszystkim udanej owulacji i Powodzenia w testowaniu:)
 
reklama
No właśnie:( u mnie też mdłości, a córka wczoraj wieczorem dwa razy wymiotowała. Także obawiam się, że u mnie będzie to samo [emoji849]
Mdlosci nie wystepuja przed @ na ciaze, ale moga byc objawem PMS. Czasami tak sie zdarza. Ale w ciazy najwczesniej pojawiaja sie z tydzien lub dwa po terminie @, tak mi przynajmniej lekarze mowili ale sama nie wiem... Ja dzis tez zle sie czuje. 20 dc (na 31). Drugi dzien pobolewa w dole brzucha i tez mam delikatne mdlosci, ale to przeciez niemozliwe ze od zagniezdzenia. Chociaz niby wszystko jest mozliwe xD
 
Hej chętnie dołączę do Was jeśli można :):)Aktualnie drugi cykl starań po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych , ostatni cykl 31 dni dziś 23dc działaliśmy 21,23, 25,26,27,29 i 31 :D . Ból prawego jajnika od 25 do 27 według aplikacji flo owulacja była 27😊
Ja trzeci cykl po odstawieniu antykoncepcji zaczęłam wczoraj :)
 
Mdlosci nie wystepuja przed @ na ciaze, ale moga byc objawem PMS. Czasami tak sie zdarza. Ale w ciazy najwczesniej pojawiaja sie z tydzien lub dwa po terminie @, tak mi przynajmniej lekarze mowili ale sama nie wiem... Ja dzis tez zle sie czuje. 20 dc (na 31). Drugi dzien pobolewa w dole brzucha i tez mam delikatne mdlosci, ale to przeciez niemozliwe ze od zagniezdzenia. Chociaz niby wszystko jest mozliwe xD
Czytałam czy na zagnieżdżenie mogą wystąpić młodości 🤔
 
No mi się już nie raz zdarzało fiksować 😆 testy beta, niewidzialne kreski stały się widzialne (ale tylko dla mnie) nawet jak przyszedł okres to miałam nadzieje że może to plamienie implantacyjne. Tak już mamy my kobietki, za bardzo chcemy, za bardzo się nastawiamy. Ale po tylu nieudanych cyklach już nabrałam do tego troszkę dystansu. Staram się zająć sobie czymś głowę i wyczekiwać cierpliwie. Również trzymam mocno kciuki i życzę wytrwałości 😄
No ja się zastanawiam czy mój okres to może nie plamienie implantacjyjne bo jakiś skąpy jest, ale znowu tego troche za dużo chyba na plamienie 😂
 
reklama
Do góry