reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Mysle,ze to nie ciaza. Nawet nie biore tego pod uwage.
Ja mam wrazenie,ze jest caly czas otwarta 🙈Jestem po porodach juz wiec moze to dlatego. Kurcze dziwna sprawa,chyba musze sie postarac o wizyte u lekarza.
Tak, po porodach szyjka nie jest idealnie zamknięta, może być delikatnie otwarta :) Zobacz na stronie naturalnego planowania rodziny, tam jest to fajnie opisane i właśnie tam pamiętam czytałam o tym, że ta szyjka nie jest w 100% zamknięta po porodzie.
 
reklama
Tak, po porodach szyjka nie jest idealnie zamknięta, może być delikatnie otwarta :) Zobacz na stronie naturalnego planowania rodziny, tam jest to fajnie opisane i właśnie tam pamiętam czytałam o tym, że ta szyjka nie jest w 100% zamknięta po porodzie.
Tak,tak wiem- juz wszystko przeczytalam co bylo mozliwe chyba 🙈🙈 jednak nigdzie konkretnej odpowiedzi. Martwi mnie ten bol podbrzusza jak na okres,ktory utrzymuje sie- raz odczuwam wiecej raz mniej, a chwilami w ogole- jednak powraca i ciagle mam uczucie jakbym zaraz miala dostac @ 🙈 zawsze mialam tak na 2 dni przed@. Piersi tez zawsze mialam bardzo wrazliwe przed @, a teraz nie mam wrazliwych, ale jak przygniote to odczuwam bol ehhhh... oszalec mozna 😅
 
Tak,tak wiem- juz wszystko przeczytalam co bylo mozliwe chyba 🙈🙈 jednak nigdzie konkretnej odpowiedzi. Martwi mnie ten bol podbrzusza jak na okres,ktory utrzymuje sie- raz odczuwam wiecej raz mniej, a chwilami w ogole- jednak powraca i ciagle mam uczucie jakbym zaraz miala dostac @ 🙈 zawsze mialam tak na 2 dni przed@. Piersi tez zawsze mialam bardzo wrazliwe przed @, a teraz nie mam wrazliwych, ale jak przygniote to odczuwam bol ehhhh... oszalec mozna 😅
Ja takie silne bóle jak na @ miałam 12 dpo i to była oznaka ciąży tylko jeszcze o tym nie wiedziałam :) Termin @ miałam dopiero po 6 dniach od tych boleści (owu była u mnie kilka dni wcześniej). Czyli bóle miałam 26 dc :) Myślałam, że dostanę wcześniej @ :D
 
Ja takie silne bóle jak na @ miałam 12 dpo i to była oznaka ciąży tylko jeszcze o tym nie wiedziałam :) Termin @ miałam dopiero po 6 dniach od tych boleści (owu była u mnie kilka dni wcześniej). Czyli bóle miałam 26 dc :) Myślałam, że dostanę wcześniej @ :D
To ja nie mam az tak silnych boli, ale odczuwam i mam czasem wrazenie jakby @ miala sie znow pojawic choc jeszcze mam czas. Ja jestem dopiero 3 dpo wedlug kalendarzyka byla 20.07. Tyle niewiadomych eh 🙈 Sprobuje umowic sobie jeszcze jedna wizyte u lekarza- moze rozwieje moje watpliwosci i znajdzie przyczyne tych dolwgliwosci.
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam, dałam se na luz stwierdziłam że pierniczę to i od sierpnia znów zaczne brać tabletki antykoncepcyjne bo w lipcu to już rok staran, dziś zrobiłam test 4dni przed @ i albo mam zwidy albo nie wiem czy to cień, jest różowy a dodam że w cyklach nie udanych była biel.
 

Załączniki

  • IMG_20200724_085743.jpg
    IMG_20200724_085743.jpg
    283,6 KB · Wyświetleń: 118
Ja widzę [emoji16][emoji16][emoji16]
Hej dziewczyny dawno się nie odzywałam, dałam se na luz stwierdziłam że pierniczę to i od sierpnia znów zaczne brać tabletki antykoncepcyjne bo w lipcu to już rok staran, dziś zrobiłam test 4dni przed @ i albo mam zwidy albo nie wiem czy to cień, jest różowy a dodam że w cyklach nie udanych była biel.
 
reklama
Do góry