reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć wszystkim! Jestem tu nowicjusze totalnym ale chyba potrzebuje wsparcia mentalnego j kontaktu z innymi starajacymi się o dzidziusia😊😊
Mam 2 córeczki i zdecydowaliśmy się z mężem na 3 dziecko i właśnie minął pierwszy nieudany cykl.
Dla mnie to nowa sytuacja bo obie córy były za pierwszym strzałem,😂
 
Cześć wszystkim! Jestem tu nowicjusze totalnym ale chyba potrzebuje wsparcia mentalnego j kontaktu z innymi starajacymi się o dzidziusia😊😊
Mam 2 córeczki i zdecydowaliśmy się z mężem na 3 dziecko i właśnie minął pierwszy nieudany cykl.
Dla mnie to nowa sytuacja bo obie córy były za pierwszym strzałem,😂
Zapraszamy na staraczki II połowa 😙
 
Dziewczyny dawno nie pisałam tylko czytałam i śledziłam:) byłam u nowej lekarki, mam PCOS i decyzja z narzeczonym chciałabym zajść w ciaze początkiem przyszłego roku. Pani Doktor powiedziała mi żeby teraz przez te 6 miesięcy nie brać dupka bo on mi nic nie pomoże tylko początkiem roku się umówić na symulacje i powinnam zajść w 1 2 cykle🤔 co myslicie o tym że przez te 6 miesięcy nie będę brała dupka to I okresu też na pewno nie będzie
Ja przy PCOS brałam duphaston po owulacji i tylko dzięki temu miałam @ i uregulowała mi się owu i po 14 cyklach zaszłam 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Co tam u Ciebie? Jakieś nowe wieści, bo nam sie tu nie odzywasz nic, a nic? 🤔😊😉🤗
Hej nie odzywałem się długo bo byłam na wyjeździe i nie miałam Internetu . Byłam w sobotę u lekarza u którego już zostaje , dzidzia urosła do 1,3 cm i serduszko bilo już 146 razy na minutę . Lekarz powiedział że narazie w ygalda wsyztsko dobrze Ale muszę odtawiac lek i trochę się boję powiedział żebym przyszła za 3 tygodnie że względu na ten lek żeby zobaczyć czy wszytsko .
 
Do góry