reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie aktualnie 27 dc wczoraj na rowerze tak mnie ciągnęło w środku ból aż tak do pępka. @ na jutro więc czekam.. to będzie kiepski weekend.

@MamaTolka tak z ciekawości czy Ciebie w drugiej ciąży bolały piersi? Ogólnie nie doczytałam momentu w którym pisałaś o objawach i pozytywnym teście. Pamiętam Cię ze staraczek 2019:D Gratulacje
W dzień pozytywnego testu szczypniecia sutków, ale nie ciągłe takie kilka razy rano. Ból brzucha jak na okres i ból pleców w dole.
17.07 dopiero mam gina i USG więc jeszcze nic pewnego
 
reklama
Rok czasu żyłam nadzieją, rósł temu kiedy leżałam w szpitalu myślałam że to przypadek że już za rok będę miała dziecko A tu proszę kolejna strata w prawie tym samym czasie .

Bardzo mi przykro Luckypucky, jednak jeszcze nie nastawiałabym się na najgorsze, plamień nie masz, a w tak wczesnej ciąży czasem wychodzą na usg cudawianki, puste jaja i pseudo pęcherzyki, które potem przobrazaja się w pięknego bobasa. Miej nadzieję, ale bądź przygotowana na najgorsze, a może się miło zaskoczysz! [emoji3590]
Jesli sprawdzi się najgorszy scenariusz, zbadajcie się z mężem i próbujcie dalej! Wiem, że w trakcie poronienia nie masz siły na nic, ani nie możesz myśleć o staraniach, ale z czasem wróci ci siła do działań. Jeśli nie chcesz o tym myśleć, to nie myśl. Ja nie byłam w stanie zaplanować wyjścia do toalety, partner mnie prowadzal i stał nade mną aż się wysikalam! Całe szczęście, że nie musiałam kupy hahahaha! Z dnia na dzień było lepiej i teraz mam siłę i moooooooc by starać się dalej!
Ja też jestem po dwóch stratach i się nie poddaje. Będzie dobrze, jesteś młoda i zdrowa! Powtarzaj sobie to codziennie! [emoji120]
 
Jak długo poronieniu czekałyście na pierwszą @(poroniłam samoistnie)? U mnie dziś 33dc od poronienia i nic się nie zanosi na @, normalnie miałam cykle co 30/31dni. Wczoraj robiłam test ale negatywny :(
 
reklama
Do góry