reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Genetyk z samego wywiadu powiedział że mam aberravje chromosomowe czekam na wynik kariotypu jeśli to mam to nie będę miała dzieci . Zostaje mi jescze immunologia Ale przeraża mnie ilość badań . Chyba się poddam nie mam już siły na to .
Ja bym nawet chciała zaadaptować Ale nie spełniam warunków w dodatku mąż nie chce . Nie wiem co mam zrobić ze sobą .
Tak mi ciebie szkoda. To tak niesprawiedliwe cholernie ze aż sama chce ryczeć ze zlosci. Czemu cię to spotyka biedulko. Nie znam się na tym co napisałaś ze lekarz podejrzewa ale mam nadzieje ze się nie potwierdzi. Z całego serducha życzę żebyś została mamą!
 
Dziewczyny ja już nie wiem znow co jest nie tak... czuje ciągniecie głównie jak siedzę lub jak siusiam 🤦🏼‍♀️😆 w prawej stronie nie wiem czy jajnik czy pachwina, przy podcieraniu mam dużo śluzu przezroczystego jak owulacyjny i zastanawia mnie ten wczorajszy pozytyw.. czy mogła mi się tak przesunąć owulacja? Dzisiaj 27dc wstawię zaraz zdjęcie moich cykli, czy któraś mi podpowie co może być nie tak? Czy jest jednak szansa na bobo? Wyczarujcie mi 🔮
 

Załączniki

  • 32D454C0-2AFF-4F7E-8F2F-010DEDA51D6D.png
    32D454C0-2AFF-4F7E-8F2F-010DEDA51D6D.png
    54,8 KB · Wyświetleń: 58
  • 7E56C3F5-2A85-4448-B5DA-B89198B9E082.png
    7E56C3F5-2A85-4448-B5DA-B89198B9E082.png
    59,3 KB · Wyświetleń: 58
Genetyk z samego wywiadu powiedział że mam aberravje chromosomowe czekam na wynik kariotypu jeśli to mam to nie będę miała dzieci . Zostaje mi jescze immunologia Ale przeraża mnie ilość badań . Chyba się poddam nie mam już siły na to .
Ja bym nawet chciała zaadaptować Ale nie spełniam warunków w dodatku mąż nie chce . Nie wiem co mam zrobić ze sobą .
Bardzo mi przykro :( Nawet nie wiem jak pocieszyć, bo każde słowo to za mało. Wierzę, że wszystko się ułoży, chociaż nie zawsze układa się dokładnie tak jakbyśmy chcieli. Ściskam Cię mocno
 
Ale to chyba jeszcze o niczym nie świadczy? Może przesunęła Ci się owu i miałaś później zagnieżdżenie? Wielkość pęcherzyka może świadczyć po prostu o młodszej ciąży.
Też bym tak myślałam gdyby nie fakt że ten pecherzyk przez tydzień urosło nie cały milimetr . Hgc też rosło tak jak nie powinno
 
reklama
Tak mam możliwość tylko że wolne terminy dopiero w poniedziałek;(
Ech masakra tyle czekać :( A na izbę przyjęć Cię nie wezmą? Zastanawiam się co by jeszcze pokombinować żebyś uzyskała rzetelną informację. Wiesz te wymiary pęcherzyków są tak niewielkie, że równie dobrze ten lekarz mógł źle zmierzyć z uwagi np. na słaby sprzęt...
 
Do góry