reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

U mnie aktualnie 27 dc wczoraj na rowerze tak mnie ciągnęło w środku ból aż tak do pępka. @ na jutro więc czekam.. to będzie kiepski weekend.

@MamaTolka tak z ciekawości czy Ciebie w drugiej ciąży bolały piersi? Ogólnie nie doczytałam momentu w którym pisałaś o objawach i pozytywnym teście. Pamiętam Cię ze staraczek 2019:D Gratulacje
 
reklama
Zrób zrób bo z pozoru wszystko ok a czasem trzeba poszperać głębiej.
Ja tego tu nie mogę zrobić takich jak chce. To klinika mówi jakie badania. Ale jak któregoś razu będę się wybierała do Pl i do tego czasu nie będę w ciąży to umowie się do kliniki w Pl i zrobię dokładniejsze badanie nasienia mężowi nawet gdyby to miało kosztować 2000zl
 
Hej dziewczyny [emoji4] u mnie dni płodne się rozpoczęły. Owulka na dniach już ja czuję. Czy was też tak boli jajnik podczas owulacji? W zeszłym miesiącu bolała mnie lewa strona a w tym prawa i tak podejrzewam że to przez owulację. W tym miesiącu boli prawa więc ta która jest drożna albo przynajmniej była te parę lat temu. Może się coś uda w tym miesiącu. Ale już sobie obiecałam że żadnych wkrętów i testów przed okresem, niech się wali. Obym wytrzymała [emoji41]
Mój ginekolog powiedział, że nie jest tak jak większość myśli jeśli chodzi o ból w jajniku nie zawsze ból oznacza, że akurat z tej strony jest owulacja...
 
Kurde to wychodzi na to że wcale nie znam swojego organizmu. W pierwszej ciąży nie zdążyłam się zastanowić co i jak i już ciąża była... A tu same niespodzianki[emoji23]
Mój ginekolog powiedział, że nie jest tak jak większość myśli jeśli chodzi o ból w jajniku nie zawsze ból oznacza, że akurat z tej strony jest owulacja...
 
reklama
Do góry