reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

No tak tylko że u mnie to już 6 tydzień hcg zle pezyrastalo i przez tydzień urosło nie cały milimetr . Od kilka dni czułam że ciąża się nie rozwija . Muszę się z tym pogodzić i tyle . Czekam na ostatni już wynik hcg i zobaczę czy spada bo jeśli tak to po prostu czekam na poronienie A jeśli urośnie Ale słabo to zacznę się jescze bardziej martwić
A jesteś pewna że owu się nie przesunęła ? Na tym etapie często trudno jest doprecyzować tydzień ciąży co do dnia . Ja nadal jestem dobrej myśli . Poszłabym nawet do innego lekarza z lepszym USG
 
reklama
A może niech twój mąż nawyki zmieni odżywianie więcej ruchu odstawienie alko i papierosów jeśli pali może to pomoze. No nachodze najeździe a każde załatwianie mnie tyle stresu kosztuje że wciągu łącznie 2 tyg straciłam 6,5 kg ale jak wszystko pójdzie dobrze to przy ciąży mi wróci[emoji1]
Ty to się na chodzisz po lekarzach. W myślach sobie powiedziałam jprd ile chodzenia [emoji1787]

No ja niby wyniki mam ok ale diabetolog musi mnie ustabilizować z IO żeby hormony męskie się obniżyły. Gorzej z moim m już nie wiem jakie wit mam mu podawać żeby się przez te 5tyg wyniki poprawiły chociaż żeby wskoczyło z 0% na 1 góra 2% choć jak myślę o tym to pewnie jest to nie możliwe.
 
A może niech twój mąż nawyki zmieni odżywianie więcej ruchu odstawienie alko i papierosów jeśli pali może to pomoze. No nachodze najeździe a każde załatwianie mnie tyle stresu kosztuje że wciągu łącznie 2 tyg straciłam 6,5 kg ale jak wszystko pójdzie dobrze to przy ciąży mi wróci[emoji1]
Mój mąż się dobrze odzywia ruch ma ciągle alko nie pije od czasu do czasu piwo 2.5 % palenie ograniczył (ale tak na chłopski rozum gdyby palenie aż tak miało mieć wpływ to mnie nie powinno być i mojego rodzeństwa również i sporo facetów nie miało by dzieci) zastanawiam się tylko nad tym dlaczego teraz nie ma plamenikow o prawidłowej budowie jak w zeszłym roku robiliśmy badania nasienia u urologa i tam były plemniki o prawidłowej budowie a od tamtego czasu mój mąż właśnie ograniczył palenie bierze sumple ma więcej ruchy a nasienie gorsze [emoji2368]
 
Mój mąż się dobrze odzywia ruch ma ciągle alko nie pije od czasu do czasu piwo 2.5 % palenie ograniczył (ale tak na chłopski rozum gdyby palenie aż tak miało mieć wpływ to mnie nie powinno być i mojego rodzeństwa również i sporo facetów nie miało by dzieci) zastanawiam się tylko nad tym dlaczego teraz nie ma plamenikow o prawidłowej budowie jak w zeszłym roku robiliśmy badania nasienia u urologa i tam były plemniki o prawidłowej budowie a od tamtego czasu mój mąż właśnie ograniczył palenie bierze sumple ma więcej ruchy a nasienie gorsze [emoji2368]
Już kiedyś pisałam że moja bardzo dobra znajoma ma endometrioze plus szereg różnych przypadłości i od dawna wiedziała że będzie miała problemy zajściem w ciążę. Gdy postanowiła mieć dziecko, zaczęli od razu przy pomocy lekarza. Wiadomo było że problemy są po jej stronie. Poroniła jedna ciążę. Po roku postanowili sprawdzić męża. Mimo ze prowadził bardzo zdrowy tryb życia. Bez alko i papierosów to Okazało się że nasienie prawie bez żywych plemników, wszystkie o nieprawidłowej budowie, ogolnie masakra.
Suplementowal ten lek. Poprawa w nasieniu była niesamowita. Po 3 miesiące zaszła w ciążę i donosiła. Z drugim dzidziusiem też zaczął od razu go brać i zaszła bez problemu będzie rodzić na dniach. Jest drogi ale podobno warto
received_727118271151757.jpeg
 
Już kiedyś pisałam że moja bardzo dobra znajoma ma endometrioze plus szereg różnych przypadłości i od dawna wiedziała że będzie miała problemy zajściem w ciążę. Gdy postanowiła mieć dziecko, zaczęli od razu przy pomocy lekarza. Wiadomo było że problemy są po jej stronie. Poroniła jedna ciążę. Po roku postanowili sprawdzić męża. Mimo ze prowadził bardzo zdrowy tryb życia. Bez alko i papierosów to Okazało się że nasienie prawie bez żywych plemników, wszystkie o nieprawidłowej budowie, ogolnie masakra.
Suplementowal ten lek. Poprawa w nasieniu była niesamowita. Po 3 miesiące zaszła w ciążę i donosiła. Z drugim dzidziusiem też zaczął od razu go brać i zaszła bez problemu będzie rodzić na dniach. Jest drogi ale podobno wartoZobacz załącznik 1145852
Dziękuję kochana. Też go mamy w DE i właśnie się nad nim zastanawiam. Ale przekonałaś mnie. Będzie je brał muszę kupić stacjonarnie albo zamówię z neta. Też maja bardzo dużo pozytywnych opinii.
 
Hej dziewczyny [emoji4] u mnie dni płodne się rozpoczęły. Owulka na dniach już ja czuję. Czy was też tak boli jajnik podczas owulacji? W zeszłym miesiącu bolała mnie lewa strona a w tym prawa i tak podejrzewam że to przez owulację. W tym miesiącu boli prawa więc ta która jest drożna albo przynajmniej była te parę lat temu. Może się coś uda w tym miesiącu. Ale już sobie obiecałam że żadnych wkrętów i testów przed okresem, niech się wali. Obym wytrzymała [emoji41]
 
A może zrobić dokładniejsze badania mężowi np. fragmentację nasienia
Mój mąż się dobrze odzywia ruch ma ciągle alko nie pije od czasu do czasu piwo 2.5 % palenie ograniczył (ale tak na chłopski rozum gdyby palenie aż tak miało mieć wpływ to mnie nie powinno być i mojego rodzeństwa również i sporo facetów nie miało by dzieci) zastanawiam się tylko nad tym dlaczego teraz nie ma plamenikow o prawidłowej budowie jak w zeszłym roku robiliśmy badania nasienia u urologa i tam były plemniki o prawidłowej budowie a od tamtego czasu mój mąż właśnie ograniczył palenie bierze sumple ma więcej ruchy a nasienie gorsze [emoji2368]
 
Kuźwa lucky No co jest :( Może jesze nic straconego. Ale jeśli znów „się nie uda” to myśle ze musisz zgłębić badania bo zachodzisz w ciaze tylko te zarodki są coś słabe. A masz endometrium w porządku? Mąż robil
Badanie nasienia? Trzymam kciuki żeby Wszytsko się dobrze zadziało dalej. Idź może do innego z innym sprzętem...
Genetyk z samego wywiadu powiedział że mam aberravje chromosomowe czekam na wynik kariotypu jeśli to mam to nie będę miała dzieci . Zostaje mi jescze immunologia Ale przeraża mnie ilość badań . Chyba się poddam nie mam już siły na to .
Ja bym nawet chciała zaadaptować Ale nie spełniam warunków w dodatku mąż nie chce . Nie wiem co mam zrobić ze sobą .
 
Genetyk z samego wywiadu powiedział że mam aberravje chromosomowe czekam na wynik kariotypu jeśli to mam to nie będę miała dzieci . Zostaje mi jescze immunologia Ale przeraża mnie ilość badań . Chyba się poddam nie mam już siły na to .
Ja bym nawet chciała zaadaptować Ale nie spełniam warunków w dodatku mąż nie chce . Nie wiem co mam zrobić ze sobą .
Rok czasu żyłam nadzieją, rósł temu kiedy leżałam w szpitalu myślałam że to przypadek że już za rok będę miała dziecko A tu proszę kolejna strata w prawie tym samym czasie .
 
reklama
A może zrobić dokładniejsze badania mężowi np. fragmentację nasienia
Ja tego tu nie mogę zrobić takich jak chce. To klinika mówi jakie badania. Ale jak któregoś razu będę się wybierała do Pl i do tego czasu nie będę w ciąży to umowie się do kliniki w Pl i zrobię dokładniejsze badanie nasienia mężowi nawet gdyby to miało kosztować 2000zl
 
Do góry