reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Lekarz tylko powiedział że bardzo mały komputer nawet nie łapie 5,3mm i że jestem w ciąży. Nie zareagował nic na to że beta źle rosła itp powiedział zebym nie czytała internetow . Tyle ; (
 
reklama
Luckypucky kochana , mocno Cie przytulam ale wierze, ze jednak jeszcze wszystko się dobrze ułoży . Straszne mi przykro, ze masz tyle stresu , to ogromnie niesprawiedliwe. Trzymam kciuki, żeby mimo wszystko było dobrze
 
Ech masakra tyle czekać :( A na izbę przyjęć Cię nie wezmą? Zastanawiam się co by jeszcze pokombinować żebyś uzyskała rzetelną informację. Wiesz te wymiary pęcherzyków są tak niewielkie, że równie dobrze ten lekarz mógł źle zmierzyć z uwagi np. na słaby sprzęt...
No myślę że pojadę dziś na sor . Będą robili łaskę żeby mnie przyjąć Ale coś nakombinuje
 
No myślę że pojadę dziś na sor . Będą robili łaskę żeby mnie przyjąć Ale coś nakombinuje
Może powiedz, że Ci słabo, że boli Cię brzuch. Kij im w oko czy to będzie z łaską czy nie. Masz wysoką betę, coś ewidentnie nie daje Ci spokoju, lekarz nic nie mówi. A co, jeśli wystarczy podtrzymać ciążę np. duphastonem? Dla świętego spokoju lepiej sprawdzić. Możliwe też, że tamten lekarz popelnił błąd wtedy lub teraz.
 
Nic nie powiedział. Powiedział że tak mały że nawet komputer mu nie łapie.
Kochana mi lekarz powiedzial ze nic z tego nie będzie przy pierwszym dziecku, poniżej wrzucam Ci moje usg 6+1.
Dzis ten mój pecherzyk ma juz prawie 6lat,wszystko jest możliwe uszy do góry. Ściskam
20200709_152858.jpg
 
reklama
Do góry