reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To dobrze że z Twoją przysadką wszystko dobrze i że nie masz pcosia [emoji854][emoji6][emoji1]
Co do hormonów męskich to szczerze nie mam pojęcia na ten temat, ale na pewno nie ma sensu brać antykoncepcji przy staraniach o dziecko.
Ja mam za wysoki testosteron i nadmierne owłosienie, brałam anty 12 lat i było w miarę ok, włosy jakby się przerzedziły i pojaśniały, a po odstawieniu mam wrażenie że owłosienie znowu jest mocniejsze więc antykoncepcja wycisza tylko kiedy ją bierzesz a potem wszystko wraca do czasu z przed.
@aga.i.nieszka kochana byłam dzisiaj w klinice i pytałam o ten stosunek lh do fsh teraz mi wyszło 0.59 i pani doktor powiedziała że przysadka działa prawidłowo nie ma żadnych nie prawidłowości i po raz kolejny pcos zostało wykluczone także na 100% nie mam[emoji4] to jest jedyny plus. Jedynie do czego się przyczepiła to do hormonów męskich. Diabetolog musi mnie wyprowadzić na prostą czemu hormony męskie się obniżyły bo anty nie chciała dać bo pow że się mija z celem przy staraniach o ciąże.

Co ty o tym myślisz?
 
To dobrze że z Twoją przysadką wszystko dobrze i że nie masz pcosia [emoji854][emoji6][emoji1]
Co do hormonów męskich to szczerze nie mam pojęcia na ten temat, ale na pewno nie ma sensu brać antykoncepcji przy staraniach o dziecko.
Ja mam za wysoki testosteron i nadmierne owłosienie, brałam anty 12 lat i było w miarę ok, włosy jakby się przerzedziły i pojaśniały, a po odstawieniu mam wrażenie że owłosienie znowu jest mocniejsze więc antykoncepcja wycisza tylko kiedy ją bierzesz a potem wszystko wraca do czasu z przed.
Rozumiem. Tylko że ja testosteron mam troszeczkę zawyzona bo norma jest od 0.10 do 0.70 a ja mam 0.75 shbg mam zanizone bo 14 a powinno być <25
 
Ja nie wiem jak ja przeżyje to znowu ... Myślę że już 3 strata w ciągu roku to chyba wyrok nie mam siły
Wyluzuj, bo się wykończysz! Po co robisz ciągle tą bete??? Przecież to oszaleć idzie! Ciesz się,sama że jesteś w ciąży, bo beta rośnie i ciąża się rozwija! Nie można mieć takiej obsesji, bo w końcu sama wywołasz jakieś nieszczęście takim myśleniem! Tylko pozytywne myślenie, zajmij czymś myśli- polecam szydełkowanie, super sprawa 😁😁😁😁 ja przeszłam w ciągu 3 msc 3 ciąże biochemiczne i co, mam się załamać i odpuścić starania o upragnione drugie dziecko??? A dziewczyny, które przeszły tutaj poronienia i tyle cykli nie mogą zajść i chorują to co mają zrobić?? Musisz się cieszyć z tego dzieciątka i wierzyć w nie i w to, że jest silne i wszystko będzie dobrze! Dużo do niego mów i przestań pisać te czarne scenariusze, bo się wykończysz dziewczyno! 💪💪💪 trzeba wziąć się w garść i wierzyć, że się uda!!! 😉😊😊😊
 
Hej wiecie co źle mi rośnie to hcg. 4 lipca było 3217 A wczoraj 5930 . Mało .... czuje że już ciąża się nie rozwija. Chociaż znalazłam gdzieś w Internecie że przy przedziale 1200 -6000 gdy podwaja się w ciągu 96h Ale czy to prawda nie wiem .... jestem zalamana
A dlaczego Ty przy takich wartościach dalej sprawdzasz betę zamiast kontrolować przebieg ciąży u lekarza? Lekarz Ci kazał to robić? Nie robi się bety na tym etapie bez wskazań lekarza właśnie z tego powodu, by uniknąć takich wyliczeń i obliczeń i stresów.
 
reklama
Rozumiem. Tylko że ja testosteron mam troszeczkę zawyzona bo norma jest od 0.10 do 0.70 a ja mam 0.75 shbg mam zanizone bo 14 a powinno być <25
Ja miałam tylko trochę podwyższony testosteron i androstention. Mi pomogło regularne stosowanie duphastonu i metformina na uregulowanie hormonów (ogólnie), samopoczucia, cyklu, itd. Chociaż mam stwierdzone PCOS.
 
Do góry