reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Tak powtarzalam i rosło . Ja schizuje bardzo , ale sobie postanowiłam że nie będę was tym zameczac .dzisiaj na przykład wstałam i nie czuje już bolesnych piersi i boję się że już przestała się ciąża rozwijać ;(
Wiecie co zaraz po poprzednim poronieniu zapisałam się do genetyka i miałam wczoraj wizytę i z samego wywiadu powiedział że mam aberracje chromosomow .. bez żadnego badania powiedział mi takie coś i z tym się właśnie porania ciąża na wczesnym etapie . Ale szczerze narazie nie biorę tej diagnozy pod uwagę zanim nie zobaczę tego na papierze
A w którym tc teraz jesteś ? Bo podobno po jakimś tam czasie objawy mogą minąć i to zupełnie normalne
 
reklama
Mi tak samo na czczo idealnie
Też słyszałaś od lekarzy że jak na czczo wyszło ok to nie ma co się doszukiwać? Ja tak usłyszałam od 3 lekarzy dopiero endo mi pow że jak cukry wyszły na czczo idealnie nie oznacza że nie ma problemów z cukrami i zrobiła mi krzywe i Bach a w zeszłym roku w DE endo potwierdził wskaźnik homa IR 6.2
 
Też słyszałaś od lekarzy że jak na czczo wyszło ok to nie ma co się doszukiwać? Ja tak usłyszałam od 3 lekarzy dopiero endo mi pow że jak cukry wyszły na czczo idealnie nie oznacza że nie ma problemów z cukrami i zrobiła mi krzywe i Bach a w zeszłym roku w DE endo potwierdził wskaźnik homa IR 6.2
Mi endokrynolog nawet jak wyszły normy w górnej granicy po godz i 2 jednak powiedział, że już wchodzę w io...
 
A Juz masz jakieś wyniki badań?
Niestety nie. Padaczka dosłownie.
Klinika zrobiła mi monitoring hormonalny. Dowiem się na wizycie w sierpniu...
Endokrynolog leci w kulki i czekam już 6 tydzień. Nie spieszy mi się, ale 6 tygodni czekania to przesada! Zaraz dzwonię. Aż głupio mi znowu dzwonić [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
U hematologa byłam w zeszły piątek (było naprawdę super), wyniki za 3 tygodnie.
Byłam u ginekologa operacyjnego, chce zrobić histero z laparoskopia diagnostyczna i biopsja endometrium, ale się waham [emoji17]
No i diabetologa mam dopiero 29 lipca...
Wyniki nasienia mamy, są średnie, ale ciąża możliwa. Partner bierze suple.
No i moja pani ginekolog, która mnie prowadzi od wielu lat twierdzi, że jestem zdrowa...
Ale dwa poronienia to nie przypadek... To czekanie jest najgorsze, ale nauczyłam się pokory, nic nie zrobię, a nerwy nie pomogą.

A u ciebie jak?
 
Jezu chyba osiwiesie do następnej wizyty. Zapisałam się do innego ginekologa na poniedziałek, a do mojego idę za 2 tygodnie. Normalnie mam mega stracha, żeby te pecherzyki nie były puste, jak miałam w tamtym roku. Nie mogę się na niczym skupic
 
reklama
O kurde objawów żadnych nie mam z wagą problemów też nie. Ja ogólnie mega zdrowo się odżywiam bo mam bzika na tym punkcie tak to można się badać na wszystko 🙈🙉
Co do objawów tou mnie tylko taki, że mimo ćwiczeń 5 razy w tyg na siłowni godz, 1.5 zdrowe jedzenie waga ani drgnęła
 
Do góry