reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Powiem Ci tak, że mimo opinii można się nadziać. Ja chodziłam do super lekarza na NFZ, ale przez koronę zamknęli i szukałam, zresztą wracałam do Was z płaczem. Jeden prywatnie wymyślił mi kilka chórów, drugi niby ok, ale w 100% wykluczył owu, a jestem w 10 tyg i dodatkowo na drugim jajniku mam torbiel. W międzyczasie znalazłam na fundusz, z entuzjazmem do niego poszłam, że może da mi jakieś badania czy coś, to tylko mnie zaprosił prywatnie, bo na fundusz to nie widzi potrzeby wypisywania badań. A wszyscy super opinie. Po pozytywnym teście postanowiłam wrócić do tego, do którego chodziłam na fundusz, tyle że prywatnie i mam do niego 50 km, ale nie żałuję. 3 wizyty za mną, na każdej odpowiada na wszystkie pytania, opowiada co widzi na USG, jak w międzyczasie pojawiła się opryszczka i plamienia 5 min po napisaniu smsa oddzwanial dopytać. Naprawdę warto szukać tego Twojego, bo dzięki temu po wizytach jesteś spokojna, a jeszcze jak masz kontakt pomiędzy to czujesz się bezpieczniej.
Nie wierzę. Po prostu nie wierzę...
A moja rodzinka się ze mnie śmieje, bo ginekologa do prowadzenia szukam czytając mnóstwo opinii i pisząc z dziewczynami które już były u nich. Spędzilam tydzień w internetach... Ale chyba tak trzeba bo można natrafić na takiego empatycznego fachowca

Na co dzień jestem dość twarda i nie łatwo mnie złamać, ale jeśli chodzi o moją rodzinę, dzieci to taki tekst i ciężko by mi się było zebrać do kupy. Nawet jak czytam to co piszecie to bardzo to przeżywam z Wami.
 
Ostatnio któraś z Was pisała o acc i chyba jeszcze inna o tym, że jak zaszła brała jakieś leki na kaszel, a dzisiaj znalazłam takie coś w artykułach flo
IMG_20200707_001347.jpg
 
Dziewczyny robiłam testy od 14 dc do dnia dzisiejszego były tylko bladziochy a dzisiaj 20 dc i test wyszedł taki czy to oznacza owu 🤔 albo że za chwilę może być ? Cykle mam 34/35 dniowe
Edit : dodam że to pierwsza moja przygoda z testami kiedyś zrobiłam raz 🤦‍♀️ i mnie zdenerwowało i odpuściłam
Na moje oko zaraz będzie pozytyw 😀
 
To znowu ja i moje testy ale przysięgam to już ostatni raz [emoji28] zrobiłam teraz dwa jeden taki sam jak wczoraj dla porownia czyli Nord test o czułości 10mlu i drugi nova test o czułości 25mlu. Dwa wyszły pozytywne. Dzisiaj jestem już 11 dni od pozytywnego testu owualcyjnego oby do soboty żeby znać wartości bety m tam gdzie jeden test to ten o czułości 25 mlu a tam gdzie dwa to na górze z dzisiaj a na dole z wczoraj. To raczej ciąża [emoji28]
IMG_20200707_045351.jpeg
IMG_20200707_045237.jpeg
 
Piękne krechy z rana [emoji7][emoji7][emoji7]
To znowu ja i moje testy ale przysięgam to już ostatni raz [emoji28] zrobiłam teraz dwa jeden taki sam jak wczoraj dla porownia czyli Nord test o czułości 10mlu i drugi nova test o czułości 25mlu. Dwa wyszły pozytywne. Dzisiaj jestem już 11 dni od pozytywnego testu owualcyjnego oby do soboty żeby znać wartości bety m tam gdzie jeden test to ten o czułości 25 mlu a tam gdzie dwa to na górze z dzisiaj a na dole z wczoraj. To raczej ciąża [emoji28]Zobacz załącznik 1144644Zobacz załącznik 1144645
 
To znowu ja i moje testy ale przysięgam to już ostatni raz [emoji28] zrobiłam teraz dwa jeden taki sam jak wczoraj dla porownia czyli Nord test o czułości 10mlu i drugi nova test o czułości 25mlu. Dwa wyszły pozytywne. Dzisiaj jestem już 11 dni od pozytywnego testu owualcyjnego oby do soboty żeby znać wartości bety m tam gdzie jeden test to ten o czułości 25 mlu a tam gdzie dwa to na górze z dzisiaj a na dole z wczoraj. To raczej ciąża [emoji28]Zobacz załącznik 1144644Zobacz załącznik 1144645
To napewno ciaza ;) gratulacje
 
reklama
To znowu ja i moje testy ale przysięgam to już ostatni raz [emoji28] zrobiłam teraz dwa jeden taki sam jak wczoraj dla porownia czyli Nord test o czułości 10mlu i drugi nova test o czułości 25mlu. Dwa wyszły pozytywne. Dzisiaj jestem już 11 dni od pozytywnego testu owualcyjnego oby do soboty żeby znać wartości bety m tam gdzie jeden test to ten o czułości 25 mlu a tam gdzie dwa to na górze z dzisiaj a na dole z wczoraj. To raczej ciąża [emoji28]Zobacz załącznik 1144644Zobacz załącznik 1144645

Super. Gratki :D!!
 
Do góry