reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cześć, właśnie jestem po wizycie u gino. Jest pęcherzyk, 4w6d mi wyliczyła. Dostałam luteine 2x1 ze względu na wcześniejsza ciążę biochemiczna i ovarin bo jest bez żelaza a ja mam za wysokie. Za 3 tyg idę znów i wtedy juz powinno być serduszko ❤ ponadto dostałam juz L4 ze względu na mój zawód chemika
Gratuluję
 
reklama
Ja Waze Tak samo. Przy takim wzroście. Ważyłam 69 ale przy chorobie taty schudłam do 64. Wszyscy mówią że schudłam a ja tego ani nie widzę ani nie czuje. Jedynie to spodni których nie mogłam na naciagnac na tylek w styczniu teraz mi spadają . Marzę zejść do 60 ale chyba nie ma szans. I co z tego że tyłek schudł, nogi schudły, jak brzuch mam jak piłeczka. Wyglądam jak w ciąży. Najgorsze że nie mogę żadnych sukienek zakładać bo wyglądam jak początek ciąży... Straszne to
Ja też brzuch jak ciążowy 😄😄
 
Dziewczyny zobaczcie jak mi test sciemnial od rana. Ten na gorze ma czulosc 10 a ten na dole 25
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 98
Cześć, właśnie jestem po wizycie u gino. Jest pęcherzyk, 4w6d mi wyliczyła. Dostałam luteine 2x1 ze względu na wcześniejsza ciążę biochemiczna i ovarin bo jest bez żelaza a ja mam za wysokie. Za 3 tyg idę znów i wtedy juz powinno być serduszko ❤ ponadto dostałam juz L4 ze względu na mój zawód chemika
Pieknie ❤️❤️❤️❤️Wielkie gratulacje
 
Cześć, właśnie jestem po wizycie u gino. Jest pęcherzyk, 4w6d mi wyliczyła. Dostałam luteine 2x1 ze względu na wcześniejsza ciążę biochemiczna i ovarin bo jest bez żelaza a ja mam za wysokie. Za 3 tyg idę znów i wtedy juz powinno być serduszko ❤ ponadto dostałam juz L4 ze względu na mój zawód chemika
Niestety gino mi nie powiedziała , powiedziała tylko ze malota ale ze to początek wiec taki może być
 
reklama
Do góry