reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja już 4.5 na minusie w miesiąc. póki co to aktywność nie mam czasu chyba wystarczy w pracy 12h na nogach i praca w ogrodzie w wolnych chwilach. Na pewno zauważyłam poprawę w cerze jest taka promienna. Zobaczymy ostatnio udało się zajść z wagą 83-85 teraz 89 ...
Dziewczyny chwalę się- nieco ponad tydzień diety, jeden długi spacer po górach i 3 razy rowerek stacjonarny ok.godzinki i minus 2 kg. Nie wiem czy to euthyrox czy dieta czy jedno i drugie, ale widzę światełko w tunelu, że wrócę do mojej wagi, w której czuję się najlepiej. Do celu jeszcze 13 kg ( jak będzie 10 kg to i tak będzie ok) czas start!! Ps. Polecam dietę bediet od chodakowskiej :)
A ja 3-4 razy w tygodniu siłownia, mniej jem, wiecej pije, a na plusie 3 kilo!!! Wczoraj załamka na wadze [emoji2368] z żalu zjadłam ciasto [emoji28][emoji2356] i próbuje dalej [emoji2484][emoji2484][emoji2484]
 
A ja 3-4 razy w tygodniu siłownia, mniej jem, wiecej pije, a na plusie 3 kilo!!! Wczoraj załamka na wadze [emoji2368] z żalu zjadłam ciasto [emoji28][emoji2356] i próbuje dalej [emoji2484][emoji2484][emoji2484]
Podziwiam, ja tak kocham jeść, że nie mogę się oprzeć, przytulam też. 167 cm a 64 kg, niby nie jest źle, ale brzuch zalany, nigdy takiego nie miałam fuj 🤣🤣🤣


Dziewczyny walczę, żeby jutro znów nie powtórzyć proga. Strasznie mnie to korci 🤣🤣🤣
 
Ważny jest przyrost min 66%. Czym wyższe wartości to ten przyrost będzie zwalniał. Ważne, że jest prawidłowy. Nie stresuj się.
Tak myślę sobie A może to hcg już po prostu spada i dlatego jest tylko 90 % załóżmy 3 h wczensiej było by 100% przyrostu A potem spadło . Ono chyba zwalnia przy wyższych już wartościach tak mi sie wydaje . Ja mam tylko 2555 ... przykro mi pewnie znowu nic z tego nie będzie, wiem że tego już nie udźwigne
 
reklama
Tak myślę sobie A może to hcg już po prostu spada i dlatego jest tylko 90 % załóżmy 3 h wczensiej było by 100% przyrostu A potem spadło . Ono chyba zwalnia przy wyższych już wartościach tak mi sie wydaje . Ja mam tylko 2555 ... przykro mi pewnie znowu nic z tego nie będzie, wiem że tego już nie udźwigne
Nie denerwuj się i powtórz za 48h. Kochana dalej jest prawidłowy przyrost. Jezsli się martwisz może zadzwon do lekarza??
 
Do góry