reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Hej dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Od 2-ch cykli idziemy z mężem na żywioł, w sensie - nie zabezpieczamy się jakoś szczególnie. Z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że się jakoś szczególnie staramy - nie liczę temperatury, nie robię żadnych testów - ot, będzie jak będzie (przynajmniej na razie mam takie podejście ;)).
Nie ukrywam też, że bardzo chciałabym zajść w ciążę i chyba trochę za bardzo wyszukuje sobie objawów, zbyt mocno wsłuchuje się w organizm.

Do sedna ... Mam pytanie :) jestem tydzień przed okresem, długość cykli różna, raczej ok. 33 dni. Okresów za wcześnie nie dostaję, jak już to się spóźniają. Wczoraj miałam delikatne plamienie (?), lekko brązowy śluz. Oczywiście mądra głowa ;) już sobie wkręciłam, że to implantacja. Myślicie, że to możliwe na tydzień przed terminem okresu? Jeśli tak, to po jakim czasie najlepiej zrobić test? Skoro teoretycznie zagnieżdżenie już było, to myślicie, że w poniedziałek mogłabym coś tam trochę potestować? ;)
. Ja bym po 48 godiznach zrobila
 
reklama
Tak myślę sobie A może to hcg już po prostu spada i dlatego jest tylko 90 % załóżmy 3 h wczensiej było by 100% przyrostu A potem spadło . Ono chyba zwalnia przy wyższych już wartościach tak mi sie wydaje . Ja mam tylko 2555 ... przykro mi pewnie znowu nic z tego nie będzie, wiem że tego już nie udźwigne
Pieknie rosnie nie przejmuj sie
 
Wymagane jest minimum 66%. Jesli miescisz sie w granicach dla danego tygodnia nie ma co sie denerwowac. Powyzej 1000 beta zwalnia wiec spokojnie. Nie ma co powtarzac jej tez w nieskonczonosc bo sie tylko nerwicy mozna nabawic. W razie wątpliwości umow sie do lekarza.
Tak myślę sobie A może to hcg już po prostu spada i dlatego jest tylko 90 % załóżmy 3 h wczensiej było by 100% przyrostu A potem spadło . Ono chyba zwalnia przy wyższych już wartościach tak mi sie wydaje . Ja mam tylko 2555 ... przykro mi pewnie znowu nic z tego nie będzie, wiem że tego już nie udźwigne
 
@Luckypucky nerwy tutaj na pewno nie pomogą, nie stresuj się, myślę, że dziewczyny mają rację, póki przyrost jest w normie, to po co się zadręczać? Kropek w brzuszku też stres czuje.
Jesli cię to uspokoi, to powtórz bete za 48h, ale np mój lekarz karze zrobić przyrost tylko na początku po pozytywnym teście, a później już nie zaleca, właśnie po to żeby się nie stresować niepotrzebnie 🙂
 
@Luckypucky nerwy tutaj na pewno nie pomogą, nie stresuj się, myślę, że dziewczyny mają rację, póki przyrost jest w normie, to po co się zadręczać? Kropek w brzuszku też stres czuje.
Jesli cię to uspokoi, to powtórz bete za 48h, ale np mój lekarz karze zrobić przyrost tylko na początku po pozytywnym teście, a później już nie zaleca, właśnie po to żeby się nie stresować niepotrzebnie 🙂
Spokojnie, będzie dobrze Lucky
 
Podziwiam, ja tak kocham jeść, że nie mogę się oprzeć, przytulam też. 167 cm a 64 kg, niby nie jest źle, ale brzuch zalany, nigdy takiego nie miałam fuj 🤣🤣🤣


Dziewczyny walczę, żeby jutro znów nie powtórzyć proga. Strasznie mnie to korci 🤣🤣🤣
Ja Waze Tak samo. Przy takim wzroście. Ważyłam 69 ale przy chorobie taty schudłam do 64. Wszyscy mówią że schudłam a ja tego ani nie widzę ani nie czuje. Jedynie to spodni których nie mogłam na naciagnac na tylek w styczniu teraz mi spadają . Marzę zejść do 60 ale chyba nie ma szans. I co z tego że tyłek schudł, nogi schudły, jak brzuch mam jak piłeczka. Wyglądam jak w ciąży. Najgorsze że nie mogę żadnych sukienek zakładać bo wyglądam jak początek ciąży... Straszne to
 
Cześć, właśnie jestem po wizycie u gino. Jest pęcherzyk, 4w6d mi wyliczyła. Dostałam luteine 2x1 ze względu na wcześniejsza ciążę biochemiczna i ovarin bo jest bez żelaza a ja mam za wysokie. Za 3 tyg idę znów i wtedy juz powinno być serduszko ❤ ponadto dostałam juz L4 ze względu na mój zawód chemika
 
Ja Waze Tak samo. Przy takim wzroście. Ważyłam 69 ale przy chorobie taty schudłam do 64. Wszyscy mówią że schudłam a ja tego ani nie widzę ani nie czuje. Jedynie to spodni których nie mogłam na naciagnac na tylek w styczniu teraz mi spadają . Marzę zejść do 60 ale chyba nie ma szans. I co z tego że tyłek schudł, nogi schudły, jak brzuch mam jak piłeczka. Wyglądam jak w ciąży. Najgorsze że nie mogę żadnych sukienek zakładać bo wyglądam jak początek ciąży... Straszne to
Noo ja to samo brzuch jak w ciąży reszta nie 🤣 tragedia, ale muszę ruszyć dupe i wziąć sie za siebie 😛
Cześć, właśnie jestem po wizycie u gino. Jest pęcherzyk, 4w6d mi wyliczyła. Dostałam luteine 2x1 ze względu na wcześniejsza ciążę biochemiczna i ovarin bo jest bez żelaza a ja mam za wysokie. Za 3 tyg idę znów i wtedy juz powinno być serduszko ❤ ponadto dostałam juz L4 ze względu na mój zawód chemika
Gratulacje!!!❤️❤️
 
reklama
Cześć, właśnie jestem po wizycie u gino. Jest pęcherzyk, 4w6d mi wyliczyła. Dostałam luteine 2x1 ze względu na wcześniejsza ciążę biochemiczna i ovarin bo jest bez żelaza a ja mam za wysokie. Za 3 tyg idę znów i wtedy juz powinno być serduszko ❤ ponadto dostałam juz L4 ze względu na mój zawód chemika
A jaki rozmiar pecherzyk A miałaś? Pamiętasz może?
 
Do góry