reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jest w cytacie - zobacz końcówkę 😀
Faktycznie jest, nie przyszło mi do głowy, żeby tam jej szukać :D co do testu to dla mnie w miarę oczywiste , że tak szybko nie wyjdzie. Bardziej jestem ciekawa, jak to jest u innych dziewczyn, które biorą duphaston, jak go bierzecie i czy macie rozterki podobne do moich :)
 
Może ja m oficjalnie powinnam w poniedziałek wtedy będzie 10-11" dni po. Ale korci oj korci [emoji85]
Wiem że korci ale nie ma co tak wcześnie bo jak będzie negatyw to i tak będziesz myśleć dalej że może jednak A tak spozni się choć jeden dzień to wtedy zrobić. Będzie na 90 procent wiarygodny. Wiem że ciężko sama testowalam teraz 11dp A ostatnio wcale bo @ mnie zaskoczyła i była o pół dnia wcześniej bo miałam rano testować A była o 17 dzień wcześniej haha Ja już jakoś zaczynam mniej to przeżywać i cierpliwie próbuję czekać. Wcześniej też już 6dp robiłam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Hej dziewczyny, podczytuję Was od jakiegoś czasu. Od 2-ch cykli idziemy z mężem na żywioł, w sensie - nie zabezpieczamy się jakoś szczególnie. Z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że się jakoś szczególnie staramy - nie liczę temperatury, nie robię żadnych testów - ot, będzie jak będzie (przynajmniej na razie mam takie podejście ;)).
Nie ukrywam też, że bardzo chciałabym zajść w ciążę i chyba trochę za bardzo wyszukuje sobie objawów, zbyt mocno wsłuchuje się w organizm.

Do sedna ... Mam pytanie :) jestem tydzień przed okresem, długość cykli różna, raczej ok. 33 dni. Okresów za wcześnie nie dostaję, jak już to się spóźniają. Wczoraj miałam delikatne plamienie (?), lekko brązowy śluz. Oczywiście mądra głowa ;) już sobie wkręciłam, że to implantacja. Myślicie, że to możliwe na tydzień przed terminem okresu? Jeśli tak, to po jakim czasie najlepiej zrobić test? Skoro teoretycznie zagnieżdżenie już było, to myślicie, że w poniedziałek mogłabym coś tam trochę potestować? ;)
 
Dziewczyny chwalę się- nieco ponad tydzień diety, jeden długi spacer po górach i 3 razy rowerek stacjonarny ok.godzinki i minus 2 kg. Nie wiem czy to euthyrox czy dieta czy jedno i drugie, ale widzę światełko w tunelu, że wrócę do mojej wagi, w której czuję się najlepiej. Do celu jeszcze 13 kg ( jak będzie 10 kg to i tak będzie ok) czas start!! Ps. Polecam dietę bediet od chodakowskiej :)
 
Dziewczyny chwalę się- nieco ponad tydzień diety, jeden długi spacer po górach i 3 razy rowerek stacjonarny ok.godzinki i minus 2 kg. Nie wiem czy to euthyrox czy dieta czy jedno i drugie, ale widzę światełko w tunelu, że wrócę do mojej wagi, w której czuję się najlepiej. Do celu jeszcze 13 kg ( jak będzie 10 kg to i tak będzie ok) czas start!! Ps. Polecam dietę bediet od chodakowskiej :)
Ja już 4.5 na minusie w miesiąc. póki co to aktywność nie mam czasu chyba wystarczy w pracy 12h na nogach i praca w ogrodzie w wolnych chwilach. Na pewno zauważyłam poprawę w cerze jest taka promienna. Zobaczymy ostatnio udało się zajść z wagą 83-85 teraz 89 ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry