reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Wstawiłam wcześniej, niestety 0.178
Ojć..... No to Tak..... Ja w zeszłym cyklu też robiłam słuchaj masę testów. I dopiero jak minął mi okres, dopatrzyłam się na nowym teście, przed sikaniem, że na tych testach ja akurat miałam Nord testy jest kreska fabryczna golym okiem widoczna. Nasikalam :D a tam cien. Po tygodniowy okresie, i USG macicy czysciutkim. Nie ma ciąży na bank. A cień jest. Jak mocz przechodzi przez te kreski fabryczne to nam się w głowie przewraca. Ale mimo wszystko. Życzę żeby to było za wcześnie na testy. Poczekaj jeszcze.
 
Wątpie ze to ciąża...
Jak Twoje plamienie?
U mnie zaczely bolec plecy. Plamienie brazowe rano i plamka na podoasce a teraz znowu nic...
U mnie dalej bez zmian, na szczęście plamienie małe. Wczoraj na wkładkę małe kropelki a dziś tylko na papierze. Ale takie plamienia mam od dawna więc nie mam co się nastawiać. Chociaż po cichu mam nadzieję że to implantacja... Bierzesz duphaston lub luteinę?
 
Dziewczyny polecicie jakieś fajne seriale? Na netflix? Lub niekoniecznie tam [emoji4]
Dom z papieru 4 sezony (zajebisty), nie mowa (o chłopaku który nie mówi ma dziewczynę która zostaje zabita przez swojego byłego męża, na końcu zostanie z operowany zacznie mówić i zajmie się córeczka swojej narzeczonej której już nie ma), 365 dni. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napisze.
 
Duphaston zażywalam w zeszłym roku i on mi wyregulował cykle ale już go nie mam. A tu gin pow że progesteron nie jest na regulację cykli i nie dostałam. Brałam clavelle roztwór do picia 2x1 przez 3 miesiące i nie pomogło. Castagnus zażywalam ale zamiast skrócić mi cykle to wydluzyl a teraz poje 1x1 ovulomed max i będę pić przez minimum 3 cykle i zobaczymy czy pomoże a jak nie to jeszcze dziewczyna z innego wątku poleciła cyclodynon i może on pomoże wyregulowac cykle. U mnie trochę to skomplikowane bo ja choruje na tarczyce niedoczynność hashimoto, IO i stan przed cukrzycowy, epilepsja, także trochę dość sprawa skomplikowana ale wiąże nadzieję z klinika i że oni nam tam pomogą zająć w ciążę tym razem szczęśliwie donoszona.

A tobie życzę abyś szybko zaszła w szczęśliwa zdrowa ciąże bez żadnych przygód po drodze.


Strasznie dużo leków. Naprawdę ciężko to wszystko ogarnąć. Podziwiam. Wielki szacun za determinację i wolę walki. Mocno trzymam kciuki. Oby klinika pomogła. 🤗 Jak będziesz miała ochotę na wspólne wygadanie się czy jakaś motywację to pisz śmiało na priv :) myślę że czasem fajnie jest się wygadać osobie obcej, bezstronnej.
Dziękuję za tak miłe słowa. Naprawdę. Od razu człowiekowi jest lepiej :)
 
reklama
Dom z papieru 4 sezony (zajebisty), nie mowa (o chłopaku który nie mówi ma dziewczynę która zostaje zabita przez swojego byłego męża, na końcu zostanie z operowany zacznie mówić i zajmie się córeczka swojej narzeczonej której już nie ma), 365 dni. Jak sobie coś jeszcze przypomnę to napisze.
Ooo niemowa to nie słyszałam, brzmi ciekawie 😃
 
Do góry