reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Super wieści tutaj ostatnio 🙂
A ja mam doła... Nie wiem co jest, może któraś z was tak miała i mnie pocieszy 🤷‍♀️
Dzis 23dc, zachciało nam się seksu i po nim poszłam do toalety a tam różowo 🙄 nie poleciało jakoś że mnie dużo, tylko tak przy podtarciu ze sluzem, ale jednak... Rozpłakałam się, mój niemąż nie wiedział co mi jest i była rozmowa z płaczem... Załamałam się. Chyba zamiast lepiej, to jest coraz gorzej u mnie... Jeszcze 2 dni duphaston i czekanie na @, nie wiem jak sobie pomóc mogę jeszcze... Brzuch mnie ciągnął od 3 dni, jajniki pobolewały... Poradźcie mi co robić
Kochana to może być wszystko, od implantacji po po prostu podrażnienie po seksie 🤷🏼‍♀️ Nie martw się na zapas 😘
 
reklama
Lycky ale czad!!!! Mi po cp lekarz mówił żeby robić betę regularnie No i przyjsc do niego jak najszybciej bo zobaczy endometrium itp ale w macicy widać coś dopiero przy becie około 1000. Zrób betę zobacz jaka jest wysoka i zdecydujesz ale umów się jak najszybciej :) Z całych sił zaciskam kciuki!
Dzięki za radę tak zrobię ❤
 
reklama
A po ilu dniach od owu wyszły 2 kreski? :)
13 dpo :) Wyszłyby pewnie dużo wcześniej, ale nie czułam nic a nic żeby to miało być to i nie chciałam robić testów 😂 To dziewczyny tutaj mnie wręcz zmusiły :D 14 dpo betę miałam już prawie 400 :) To już 10 dpo pewnie miałabym cień tak podejrzewam. Pierwszy „objaw” zmian hormonalnych miałam 9 dpo więc chyba zagnieżdżenie miałam dosyć wcześnie :)
 
Do góry