reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja tez robilam i coraz bardziej ciemnialy:) wskazywaly na ciaze, a wczoraj z ciekawosci zrobilamto testowa byla tak mega mocna jak nigdy az bordowa :) takze trzymam kciuki zeby to bylo to!
O tak, ja robiłam jakoś ok 10tc to druga kreska na owu aż bordowa, jak nigdy 🙂 póki co na ciążowych cienie, mam nadzieję że będą ciemniec 🙂
 
U mnie dalej nic 🙊🙈🙉
Ostatnie krwawienie miałam 16-20 grudnia (na tabletkach, jakieś rozregulowanie 😳), 20 też przyjęłam ostatnią tabletkę. Od tej pory nic.
Jestem prawie pewna że owulacja była w okolicach 25-27 grudnia, później czułam takie rozbieranie w dole brzucha (jak na okres ale nie do końca), lekkie kłucie w podbrzuszu, mrowienie w piersiach (choć boleć nie bolą i większe nie są - chyba nawet trochę spadły po odstawieniu tabletek ;) ) ...
Robiłam test 9.01 i bieluśko, a okres się nie zapowiada, nawet brzuch nie boli...
Mam to samo . @ była 10 grudnia. Ok 30 grudnia czułam się na owulację i później te dziwne bóle w dole brzucha plus doszły bóle w odcinku lędźwiowym. Potem przeszło. Teraz piersi nie bolą ,czasami swędzą . Ciążowe testy negatywne, a owulacyjne hmmm nie wiem jak je rozkminic ( dziś 34 DC)
 

Załączniki

  • IMG_20200112_092118_HDR.jpg
    IMG_20200112_092118_HDR.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 84
Mam to samo . @ była 10 grudnia. Ok 30 grudnia czułam się na owulację i później te dziwne bóle w dole brzucha plus doszły bóle w odcinku lędźwiowym. Potem przeszło. Teraz piersi nie bolą ,czasami swędzą . Ciążowe testy negatywne, a owulacyjne hmmm nie wiem jak je rozkminic ( dziś 34 DC)
Czytałam o tym gdzieś, HCG składa się z podjednostki alfa i beta tak samo LH. Oba mają taką samą alfe, ale różne bety, możliwe że testy owu wykrywaja alfa LH i beta LH i dlatego czasami można będąc w ciąży zobaczyć II na teście owu 🙃
 
reklama
Do góry