reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Moj czerwiec też będzie 😁😁 teraz się nie udalo, ale w tym cyklu się uda 😁
Może i mój😉choć nie na stawiam się, jak narazie 11 dc, owu ok 18dc ale już testuje żeby zobaczyć co i jak. 12 cykl ale w zasadzie to 2 jak będę testy owu robić, czyli można powiedzieć że tak naprawdę staramy się dopiero 2 cykl😉🍀
 
reklama
Dziewczyny a macie jakieś sposoby na wywołanie @? Mąż już nie działa [emoji23] zawsze mi wywoływał ale w tym przypadku nie udało się...
 
No ale Jak jest USG i wiadomo że była? Czy teraz jak wyjdzie mi jakiś.... To mi powie wynik o tym dlaczego zaczynam plamić? To jest tak, że okres przychodzi bo progesteron spada czy progesteron spada bo okres przychodzi?????
Progesteron rosnie w okresie owulacji i jeżeli dojdzie do zapłodnienia to rośnie dalej a jeżeli nie doszło do zapłodnienia spada i wtedy przychodzi @
 
reklama
Do góry