reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

I tak i nie. Miałam pęcherzyk 20 w lewym, dostałam ovitrelle, tydzień później płyn w zatoce douglasa i pęcherzyk 17 w lewym, tydzień później płyn i pęcherzyk 24 w lewym... Najpierw powiedziała, że owulacja była bo jest plyn a nowy pęcherzyk 17 to musiał po czasie dojrzeć, a później że chyba do owulacji nie doszło ale jest plyn sugerujący że jednak była owu
Kurcze, dziwne rzeczy. Poczekaj z dzień dwa i powtórz test. Mi lekarz w klinice powiedział że owu nie będzie a była tylko ok 14 dni później [emoji1787] i się udało
 
reklama
Cuda to się całkiem dzieją, moja znajoma miała owulacje 2 dni po okresie jakie bylo jej zdziwienie jak poszła do gin zobavzyc pęcherzyk a tam już po owu 🤣🤣 i jej sis udało w sierpniu rodzi 😁😁
 
Czyli 10tys to mało?? matko kochana! [emoji33] Ile czasu trwają te etapy?
Nie nie mało ale większą część już zapłaciłam teraz powinnam zapłacić mniej ( dużo kosztowały mnie badania krwi spermy itp) patrząc że na 1 konsultacja prof onkologa wydawałam 600zl to to invitro jakoś łatwiej mi przełknąć.. Wszystko powinno trwać miesiąc stymulacja plus transfer. Ale ja stymulacja miałam w 2018 przed chemia, po roku od zakończenia staraliśmy się rok o dziecko a teraz próbujemy invitro bo lekarze straszą że jajniki mogą mi się wcześniej wygasic. Wszystko było by łatwiejsze jakby invitro było dofinansowane jak kiedyś..
 
Nie nie mało ale większą część już zapłaciłam teraz powinnam zapłacić mniej ( dużo kosztowały mnie badania krwi spermy itp) patrząc że na 1 konsultacja prof onkologa wydawałam 600zl to to invitro jakoś łatwiej mi przełknąć.. Wszystko powinno trwać miesiąc stymulacja plus transfer. Ale ja stymulacja miałam w 2018 przed chemia, po roku od zakończenia staraliśmy się rok o dziecko a teraz próbujemy invitro bo lekarze straszą że jajniki mogą mi się wcześniej wygasic. Wszystko było by łatwiejsze jakby invitro było dofinansowane jak kiedyś..
No to by było spoko opcja... Oby Wam się udało! ❤️
 
reklama
Do góry