reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Cennik
 

Załączniki

  • 20200608_161453.jpg
    20200608_161453.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 105
  • 20200608_161502.jpg
    20200608_161502.jpg
    850,6 KB · Wyświetleń: 99
reklama
A miałaś potwierdzona owu?
I tak i nie. Miałam pęcherzyk 20 w lewym, dostałam ovitrelle, tydzień później płyn w zatoce douglasa i pęcherzyk 17 w lewym, tydzień później płyn i pęcherzyk 24 w lewym... Najpierw powiedziała, że owulacja była bo jest plyn a nowy pęcherzyk 17 to musiał po czasie dojrzeć, a później że chyba do owulacji nie doszło ale jest plyn sugerujący że jednak była owu
 
reklama
Czyli 10tys to mało?? matko kochana! [emoji33] Ile czasu trwają te etapy?
Pierwszy etap czyli stymulacja do pobrania jajek leki (refundowane) wizyty lekarskie i badania kasa za przechowanie, koło 10tys teraz 2 etap czyli rozmrozenie jajek zapłodnienie i transfer. Zaraz wstawię cennik jaki dostałam na ten rok
 
Do góry