reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Oczywiście że kreska ciemnieje. Ja miałam te same testy i kreska ciemniala w taki sam sposób. A dziś już 22 tydzień [emoji16]
Nie wiem, robię jakieś z allegro, bo kupiłam 13 szt [emoji23]
Został mi jeszcze jeden test z apteki ale to jutro go zrobię :)
Wrzucam zdj tych z 3 dni, z tym że pierwszy był wykonany w pt w południe, drugi wczoraj rano i trzeci dzisiaj rano :) 2 są już wyschnięte a dzisiejszy jeszcze nie ;) Zobacz załącznik 1126825
 
Ja widzę delikatny cień. Jakie masz długie cykle?
Hej hej Dziewczyny, znowu się trochę podłącze, kilka dni temu wstawiałam zdj testu na którym coś niby widziałam, wtedy robiłam o czułości 25, dzisiaj o czułości 10 dzisiaj 26dc i wygląda to tak... Znowu chyba nic z tego:( ale nadzieja jest bo jest taka delikatna linia... CO Wy na to? :) Zobacz załącznik 1126828
 
Pieknie te kreski ciemnieja ! Ja po poronieniu to milam w okres taki bol kregoslupa ze ruszyc sie nie moglam nawet przy porodzie mnie tak kregoslup nie bolal. U mnie 5dpo I nie moge sie doczekac zeby zatestowac
 
reklama
Do góry