reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczyny moje kochane, poinformuję Was tylko, że jutro biorę ślub ❤️❤️ buziaki dla Was wracam w sobotę 🥰 ściskam Was i czekam na piękne zdjęcia 😘
Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia 🤗😍

Wykoncze sie dziewczyny...😂😂😂
Juz bym chyba chciala @....🙄😖
Od wczoraj caly dzien temperatura ponad 37. Wieczorem jak wczoraj i dzis czuje sie jak wypluta.
Jajniki i podbrzusze boli.
Dzis super spacer ( w koncu naprawde goraco bylo u nas) skonczyl sie biegiem do domu i przeczyszczeniem stulecia.
Plus juz delikatne plamienie rozowe po poludniu :/
 
Wszystkiego co najlepsze na nowej drodze zycia 🤗😍

Wykoncze sie dziewczyny...😂😂😂
Juz bym chyba chciala @....🙄😖
Od wczoraj caly dzien temperatura ponad 37. Wieczorem jak wczoraj i dzis czuje sie jak wypluta.
Jajniki i podbrzusze boli.
Dzis super spacer ( w koncu naprawde goraco bylo u nas) skonczyl sie biegiem do domu i przeczyszczeniem stulecia.
Plus juz delikatne plamienie rozowe po poludniu :/
A który dzień cyklu?
 
Słuchajcie... naszło mnie tak przed spaniem. Bo przypomniałam sobie, że miałam plamienie w 14dc i śluz... normalnie mam cykle 30-34 dniowe. Ale w tym cyklu zaczęłam brać mace i w ogóle zdrowiej się odżywiać, postawiłam na trochę ruchu itp... żałuje, że nie robiłam testu lh od początku cyklu, no ale do brzegu.. czy możliwe że te plamienie było owulacyjne? Wczoraj po stosunku a był to 20dc tez miałam hm jakby brązowa wydzielinę przy podcieraniu... tak się zastanawiam czy owulacja nie była 14dc ale z drugiej strony te testy chyba by już tak nie wychodziły ciemne... czy plamienia wyznaczają owulacje czy w trakcie owulacji czy koniec? 🤨🤨🤨 eh koniec mojej rozkminki przed snem, pozostaje nadzieja i czekać 🤔🤔🤔 czy Wy tez po owulacji macie wrażenie pełnego pęcherza? Ja co pół godziny do godziny latam w pracy do łazienki 😕
 
reklama
Wiem że zdarzają się plamienia okoloowulacyjne. Ja nigdu takich nie miałam więc nie wiem jak to jest. A Ty mówisz że miałaś 2 razy takie plamienie w ciągu ale co cyklu? Od kiedy zaczęłaś robić te testy owu ho już twraz tego Twojego zdjęcia nie znajdę.
Słuchajcie... naszło mnie tak przed spaniem. Bo przypomniałam sobie, że miałam plamienie w 14dc i śluz... normalnie mam cykle 30-34 dniowe. Ale w tym cyklu zaczęłam brać mace i w ogóle zdrowiej się odżywiać, postawiłam na trochę ruchu itp... żałuje, że nie robiłam testu lh od początku cyklu, no ale do brzegu.. czy możliwe że te plamienie było owulacyjne? Wczoraj po stosunku a był to 20dc tez miałam hm jakby brązowa wydzielinę przy podcieraniu... tak się zastanawiam czy owulacja nie była 14dc ale z drugiej strony te testy chyba by już tak nie wychodziły ciemne... czy plamienia wyznaczają owulacje czy w trakcie owulacji czy koniec? [emoji2955][emoji2955][emoji2955] eh koniec mojej rozkminki przed snem, pozostaje nadzieja i czekać [emoji848][emoji848][emoji848] czy Wy tez po owulacji macie wrażenie pełnego pęcherza? Ja co pół godziny do godziny latam w pracy do łazienki [emoji53]
 
Do góry