reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dokładnie , co innego lepiej funkcjonuje w PL, co innego w UK , a jeszcze co innego DE . Trzeba to po prostu przyjąć do wiadomości i sie dostosować . Wtedy zyje sie łatwiej , bez zbędnych frustracji , choć przyznaje , ze nawet ja, spokojny człowiek, czasami mam ochotę strzelić co poniektórych w łeb za głupotę [emoji1]


Mam nadzieje , ze tam Ci pomogą ! Naprawdę życzę Ci tego z całego serca [emoji847]
Tak to się zgadzam ja też czasami mam ochotę walnąć w łeb. Tu w De to jeszcze inna bajka bo każdy Land praktycznie ma inaczej. Są rzeczy które całe Niemcy obejmuje a są rzeczy które są tylko landowe. I te rzeczy landowe to jest koszmar choć mieszkam tu dopiero 2 lata to się przyzwyczaiłam choć jest sporo Polaków którzy mieszkają w DE dłużej ode mnie i ciągle narzekają to moje pytanie brzmi to po co tu przyjechali? Niech wracają do Pl jak tam im tak dobrze[emoji85]
 
reklama
Cześć dziewczyny dzisiaj pierwszy raz w zyciu zrobiłam test owu. Wg kalendarza/aplikacji owu ma nastąpić jutro. Ale nie wiem czy to jest prawda bo coś słaba chyba ta kreska ? Pomoże ktoś? Robić dzisiaj boboseksy czy poczekać do jutra? Powiem tylko że mam wizytę jutro u gina bo chciałam sprawdzić czy ta owu rzeczywiście będzie A lekarz by mi to sprawdził na 100% tylko czy robić coś dzisiaj w tych sprawach czy poczekać do opinii lekarskiej? Bo widziałam wcześniej test jednej z was to była taka krecha że aż miło [emoji4] będę wdzięczna za podpowiedzi . Pozdrawiam [emoji4]
Na pewno robić sexy! Tak najłatwiej zajsc [emoji846] ja wg kalendarzyka miałam owu 15dc a okazało się ( po zakupie testów owu) że mam 18 bądź 19. Moja przyjaciółka starała się dwa cykle biorąc pod uwagę owu z kalenarzyka, a po zakupie testów owu okazało się że ma dwa dni wcześniej. Seksy teraz nie zaszkodzą, a skoro zbliża się owu to może nawet będą bardzo owocne, a możliwe jest że owu jest przesunięta dzień bądź dwa, więc testy rób nadal. Masz regularne cykle?
 
Fajna praca! [emoji7] Tym bardziej rozumiem że nie chcesz iść na zwolnienie. Ale muszą coś wymyślić, na pewno zrozumieją twoja sytuację.
Są jej plusy i minusy. Minusy to też $ ale jest więcej niż najniższa krajowa i praca na 3/4 bez zmniejszenia wypłaty tak się zgodzili po 6msc jak była druga dziewczyna bo nie było aż tyle pracy ale ona odeszła więc czasem mam nadgodziny. Aktualnie nie ma turystów więc pracy mniej. Pracuje u nich od sierpnia 2019 więc już 9msc. Jakby pensja wskoczyła o jakieś 500 zł w górę byłaby zadowolona. Ale cóż. W czasie covida nie wybrzydzam.
Dziś chyba napisze że chyba mnie grupa rozbiera i źle się czuje i czy mogę do końca tygodnia pracować zdalnie lub odebrać nadgodziny/ urlop z zeszłego roku. Od wczoraj boli mnie strasznie głowa więc i tak się nie skupie na pracy.
 
Praca to nie wszystko. Nikt nie mówi, że nie będzie innych fajnych szans na pracę/projekt. A w tym uważam zdrowie mamy i dziecka za priorytet no ale każdy robi wedle siebie :)
Wiesz nauczona doświadczeniem poprzednich strat. Wiem że nie mogłabym tam dłużej pracować gdyby sytuacja znów się powtórzyła a ja oni by wiedzieli że byłam w ciąży. Nie lubię jak ludzie się nade mną litują czy mówią że wszystko będzie dobrze itd.
A u mnie sytuacja się wyklaruje w ciągu 2-4 tygodni.
 
Na pewno robić sexy! Tak najłatwiej zajsc [emoji846] ja wg kalendarzyka miałam owu 15dc a okazało się ( po zakupie testów owu) że mam 18 bądź 19. Moja przyjaciółka starała się dwa cykle biorąc pod uwagę owu z kalenarzyka, a po zakupie testów owu okazało się że ma dwa dni wcześniej. Seksy teraz nie zaszkodzą, a skoro zbliża się owu to może nawet będą bardzo owocne, a możliwe jest że owu jest przesunięta dzień bądź dwa, więc testy rób nadal. Masz regularne cykle?
Tak w miarę regularne 29-32 dni wychodzi . No to w takim razie spróbujemy boboseksy tak jak mówisz A jutro powtórzę test plus opinia lekarza. Dziękuję za odpowiedź 😊
 
Z ta grypa bym uwazała ;) teraz wszystko podciagaja pod korone. Lepiej chyba na jelitowke czy na bol plecow czy cos.
Są jej plusy i minusy. Minusy to też $ ale jest więcej niż najniższa krajowa i praca na 3/4 bez zmniejszenia wypłaty tak się zgodzili po 6msc jak była druga dziewczyna bo nie było aż tyle pracy ale ona odeszła więc czasem mam nadgodziny. Aktualnie nie ma turystów więc pracy mniej. Pracuje u nich od sierpnia 2019 więc już 9msc. Jakby pensja wskoczyła o jakieś 500 zł w górę byłaby zadowolona. Ale cóż. W czasie covida nie wybrzydzam.
Dziś chyba napisze że chyba mnie grupa rozbiera i źle się czuje i czy mogę do końca tygodnia pracować zdalnie lub odebrać nadgodziny/ urlop z zeszłego roku. Od wczoraj boli mnie strasznie głowa więc i tak się nie skupie na pracy.
 
Cześć dziewczyny dzisiaj pierwszy raz w zyciu zrobiłam test owu
A ja nigdy w życiu jeszcze nie robiłam testów owulacyjnych. Muszę spróbować, bo tak „ na oko” to jeszcze sobie mogę długo zgadywać 😉
W cyklu , w którym zaszłam w ciąże z synkiem , lekarz założył, ze owu bedzie około 14 dc. Na szczęście miałam monitoring cyklu i okazało sie, ze owu była 11 dc. Teraz nie mam możliwości robić monitoringu wiec jesli mi sie teraz nie udało , to spróbuje te testy.

to moje pytanie brzmi to po co tu przyjechali? Niech wracają do Pl jak tam im tak dobrze
emoji85.png
Właśnie! Ja uważam, ze to bardzo niegrzecznie , przyjechać do czyjegoś kraju i rzucać jadem na prawo i lewo, narzekać jacy to oni beee a jacy my cacy. Pewnie, ze jak jest sie pewnym swojej racji to trzeba o nią walczyć , a nie kulić ogon ale do ogólnie panujących zasad należy jednak sie spróbować dostosować. ( mimo, ze czasem az nóż sie w kieszeni otwiera 😜)
 
reklama
Z ta grypa bym uwazała ;) teraz wszystko podciagaja pod korone. Lepiej chyba na jelitowke czy na bol plecow czy cos.
Im
Z ta grypa bym uwazała ;) teraz wszystko podciagaja pod korone. Lepiej chyba na jelitowke czy na bol plecow czy cos.
A niech podciągną. Powiedziałam że źle się czuje i mam gorączkę i mogę pracować zdalnie. I tak mam 37.4 znów. Na razie do końca tygodnia.
 
Do góry