reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzięki. Staram się. Ale to siedzi w głowie. Nie wie też co z pracą zrobić ;/. Gdyby nie covid bym pracowała do póki nie czułabym się pewnie w ciąży a teraz ?
Ja poszłam na zwolnienie w tym samym dniu, w którym się dowiedziałam o ciąży. Dokładnie w tym dniu rozpoczęło się w firmie, w której pracuje wprowadzenie nowego systemu operacyjnego, którego koordynacja została powierzona mi...
Oczywiście że mam wyrzuty sumienia, ale rzuciłabym wszystko dla zdrowej, donoszonej ciąży.
U mnie w pracy wiedziała jedna osoba, że jestem w ciąży. Nie wyraziłam zgody na przekazanie tej wiadomości innym osobom z pracy. I nikt nie wiedział. Ale tam gdzie ja pracuje bardzo tego pilnują. Może zaproponuj ten kompromis, że będziesz pracować w domu, a ktoś inny przejmie twoje obowiązki, które miałaś na miejscu? Nie zastanawiaj się, zdrowie jest najważniejsze.
 
reklama
Jak ja to mówię każdy kraj ma swoje plusy i minusy życia w nim. W nie których krajach jest ciężko ale mieszkając tam trzeba się chyba po prostu do tego "przyzwyczaić" co czasami nie jest takie łatwe.
Dokładnie , co innego lepiej funkcjonuje w PL, co innego w UK , a jeszcze co innego DE . Trzeba to po prostu przyjąć do wiadomości i sie dostosować . Wtedy zyje sie łatwiej , bez zbędnych frustracji , choć przyznaje , ze nawet ja, spokojny człowiek, czasami mam ochotę strzelić co poniektórych w łeb za głupotę 😄

4.06 jadę do kliniki leczenia niepłodności i zobaczymy co tam powiedzą. Na szczęście przyjmują tylko trzeba mieć maseczki i zdezynfekowane ręce.
Mam nadzieje , ze tam Ci pomogą ! Naprawdę życzę Ci tego z całego serca 🤗
 
A u mnie w tym cyklu też porażka. Dziś 2dc niestety😞 nie odpuszczam starań ale teraz już będzie bez zbędnej spiny. Lekarz zalecił troszkę wyluzować i zamierzam go posłuchać. We wrześniu mam mieć laparoskopie diagnostyczną z badaniem drożności i wszystko się wyjaśni.
Oczywiście będę do Was zaglądać, chociaż chwilowo planuję odpuścić forum na jakiś czas (nie wiem, czy mi się uda, bo lubię spędzać czas w Waszym towarzystwie😉) Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się na wątkach ciążowych😊
 
Bo tak mi kazała ginekolog .
Co do bhcg to w uk nie jest to taka oczywista sprawa jak w pl niestety. Ja gdy poprosiłam o bthcg w poprzedniej ciąży , to czekałam na nią tydzień! Potem, na wynik kolejny tydzień wiec kolejna beta była zupełnym bezsensem. Choć i tak zrobiłam. Nie dostałam nawet wyniku. Przez telefon powiedzieli mi tylko, ze przyrost jest. Moze i był, ale po takim czasie to sobie moze byc, moje dziecko juz wtedy nie żyło. Ja staram sie nie narzekać na angielska służbę zdrowia ale na poziomie GP ( czyli lekarza rodzinnego) to to jest koszmar.
Ogromnie mi przykro z powodu Twoich 5 strat :( bardzo duzo przeszłaś. Współczuje i życzę Ci żebyś w kocu doczekała sie ziemskiego dziecka.
Ja za moja 2 jestem ogromnie wdzięczna , choć starania o nich to tez była droga przez piekło.


Około 5 dni. A po ilu dniach od odstawienia dostawałas @?
Gratuluje Tobie ciąży ! 🤗
Miałam te tak że w czasie brania dupka dostawałam jeśli byl jej termin.
Do 3 dni od odstawienia powinna przyjść @.
Nie dziękuję ;)
 
Ja poszłam na zwolnienie w tym samym dniu, w którym się dowiedziałam o ciąży. Dokładnie w tym dniu rozpoczęło się w firmie, w której pracuje wprowadzenie nowego systemu operacyjnego, którego koordynacja została powierzona mi...
Oczywiście że mam wyrzuty sumienia, ale rzuciłabym wszystko dla zdrowej, donoszonej ciąży.
U mnie w pracy wiedziała jedna osoba, że jestem w ciąży. Nie wyraziłam zgody na przekazanie tej wiadomości innym osobom z pracy. I nikt nie wiedział. Ale tam gdzie ja pracuje bardzo tego pilnują. Może zaproponuj ten kompromis, że będziesz pracować w domu, a ktoś inny przejmie twoje obowiązki, które miałaś na miejscu? Nie zastanawiaj się, zdrowie jest najważniejsze.
Nie ma innego pracownika. Pracuje w fundacji religijnej. I oprócz mnie pracują tam tylko duchowni i ich żony. Jedna jest akurat na końcówce ciąży, a druga ma 6 dzieci w domu. One zajmują się edukacją. A mężczyźni sprawami religijnymi w sumie jest nas teraz 5 osób. Więc tu tajemnica nie będzie miała miejsca. I cała społeczność wie co się dzieje jak się coś dzieje. Dlatego się zastanowiam
 
Cześć dziewczyny dzisiaj pierwszy raz w zyciu zrobiłam test owu. Wg kalendarza/aplikacji owu ma nastąpić jutro. Ale nie wiem czy to jest prawda bo coś słaba chyba ta kreska ? Pomoże ktoś? Robić dzisiaj boboseksy czy poczekać do jutra? Powiem tylko że mam wizytę jutro u gina bo chciałam sprawdzić czy ta owu rzeczywiście będzie A lekarz by mi to sprawdził na 100% tylko czy robić coś dzisiaj w tych sprawach czy poczekać do opinii lekarskiej? Bo widziałam wcześniej test jednej z was to była taka krecha że aż miło 😊 będę wdzięczna za podpowiedzi . Pozdrawiam 😊
 

Załączniki

  • 20200524_170248.jpg
    20200524_170248.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 91
Cześć dziewczyny dzisiaj pierwszy raz w zyciu zrobiłam test owu. Wg kalendarza/aplikacji owu ma nastąpić jutro. Ale nie wiem czy to jest prawda bo coś słaba chyba ta kreska ? Pomoże ktoś? Robić dzisiaj boboseksy czy poczekać do jutra? Powiem tylko że mam wizytę jutro u gina bo chciałam sprawdzić czy ta owu rzeczywiście będzie A lekarz by mi to sprawdził na 100% tylko czy robić coś dzisiaj w tych sprawach czy poczekać do opinii lekarskiej? Bo widziałam wcześniej test jednej z was to była taka krecha że aż miło 😊 będę wdzięczna za podpowiedzi . Pozdrawiam 😊
Pewnie jutro bedzie mocniejsza poza tym te testy tez nie sa Wyrocznia, pewna owulacja to jest jak gin zrobi usg dlatego jak masz mozliwosc to ja bym zasiegnela opini
 
A u mnie w tym cyklu też porażka. Dziś 2dc niestety[emoji20] nie odpuszczam starań ale teraz już będzie bez zbędnej spiny. Lekarz zalecił troszkę wyluzować i zamierzam go posłuchać. We wrześniu mam mieć laparoskopie diagnostyczną z badaniem drożności i wszystko się wyjaśni.
Oczywiście będę do Was zaglądać, chociaż chwilowo planuję odpuścić forum na jakiś czas (nie wiem, czy mi się uda, bo lubię spędzać czas w Waszym towarzystwie[emoji6]) Mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się na wątkach ciążowych[emoji4]
Ja też sobie gadam: nie wchodzę, nie ma bata! A wieczorkiem, przed spaniem, klik, i jestem [emoji1787]
 
Nie ma innego pracownika. Pracuje w fundacji religijnej. I oprócz mnie pracują tam tylko duchowni i ich żony. Jedna jest akurat na końcówce ciąży, a druga ma 6 dzieci w domu. One zajmują się edukacją. A mężczyźni sprawami religijnymi w sumie jest nas teraz 5 osób. Więc tu tajemnica nie będzie miała miejsca. I cała społeczność wie co się dzieje jak się coś dzieje. Dlatego się zastanowiam
Fajna praca! [emoji7] Tym bardziej rozumiem że nie chcesz iść na zwolnienie. Ale muszą coś wymyślić, na pewno zrozumieją twoja sytuację.
 
reklama
Do góry