reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
To są same dobre wiadomości. A po jakim czasie od zastrzyku pękają ci pęcherzyki? Jeśli jutro pęknie to sexy dzisiaj jutro i po jutrze i na poprawę w sobotę. Niby sexy dziennie są nie "zdrowe" ale różne historie są. Nie które serduszkuja co 2-3 dni i się udaje a inne dziennie w dni płodne i też się udaje. Życzę powodzenia i aby ten cykl był owocny no i czekam za 14 dni na piękny pozytyw [emoji110][emoji110]
Właśnie nie wiem po jakim czasie mi pękają po zastrzyku. Bo zastrzyk miałam raz w lutym gdzie pęcherzyki miałam 22. Ok 17 byłam u gina i powiedziała że zaraz owu i kazała przyjąć zastrzyk. W w drodze powrotnej od niej czułam mega silne ukłócie czyli ok 17.30, ok 19przyjelam zastrzyk a kolejny ból czułam koło 21. Dokładnie taki sam jak o 17.30. Po kilku dniach byłam potwierdzić że pękło. W ale ciężko stwierdzić kiedy na pewno.
 
Właśnie nie wiem po jakim czasie mi pękają po zastrzyku. Bo zastrzyk miałam raz w lutym gdzie pęcherzyki miałam 22. Ok 17 byłam u gina i powiedziała że zaraz owu i kazała przyjąć zastrzyk. W w drodze powrotnej od niej czułam mega silne ukłócie czyli ok 17.30, ok 19przyjelam zastrzyk a kolejny ból czułam koło 21. Dokładnie taki sam jak o 17.30. Po kilku dniach byłam potwierdzić że pękło. W ale ciężko stwierdzić kiedy na pewno.
Rozumiem no to ja bym na twoim miejscu zaczęła dzisiaj i tak przez kolejne 3-4 dni[emoji4] ale zrobisz jak uważasz [emoji6]
 
Oj kochana każda by tak chciała by iść do łóżka a na drugi dzień wstajesz będąc już w ciazy[emoji1787][emoji1787] nie było by tej adrenaliny z testowaniem na owu i potem ciazowymi[emoji1787]
no właśnie dzieczyny i zawsze na nutka niepewności! Haha, najgorzej mnie wkur**a to, że nie wiem kiedy testować! 🤣🤣🤣
 
no właśnie dzieczyny i zawsze na nutka niepewności! Haha, najgorzej mnie wkur**a to, że nie wiem kiedy testować! [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] A to cykle nieregularne rozumiem? Jakie masz cykle? Jaki był najkrótszy a jaki najdłuższy w przeciągu roku?
 
Teraz brałam tabletki to był jak w zegarku, jak rok nie brałam to mialam najkrótszy 25 najdłuższy 84 [emoji1787][emoji1787][emoji1787] także jazda [emoji16]
No i to długaaaaa jaaazDaaaa[emoji23][emoji23] chciałam Ci obliczyć średnia długość cyklu ale za Chiny nie pamietam jak to się robiło. Za mnie to robi kalendarzyk flo[emoji23][emoji23]

Po tabletkach anty organizm potrzebuje czasu na dojście do siebie
 
reklama
No i to długaaaaa jaaazDaaaa[emoji23][emoji23] chciałam Ci obliczyć średnia długość cyklu ale za Chiny nie pamietam jak to się robiło. Za mnie to robi kalendarzyk flo[emoji23][emoji23]

Po tabletkach anty organizm potrzebuje czasu na dojście do siebie
Według flo mam srednio co 39 dni 😁😁😁
 
Do góry