reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Jestem po wizycie u gina i mam mega humor [emoji16]
13dc pęcherzyk 20mm, endo 6.5 i dzisiaj Ovitrelle.
Pytanie kiedy najlepiej boboseksy?
Androlog na jego słabe nasienie zalecił codziennie a gin kazała co 2 dni.. I sama nie wiem, że czy jak dzisiaj wezmę zastrzyk to może najlepiej jutro rana? [emoji848]
 
reklama
Ja też akurat walczę z zapaleniem, a owu planowana za około tydzień, mam nadzieję, że już się wszystko do tego czasu ładnie wyleczy ;)
Miałam zrobić przerwę od forum, a i tak Was czytałam, więc skoro tak, to i od razu się poudzielam. Zaopatrzyłam się w stos testów owulacyjnych i ciążowych i standardowo pokładam wielkie nadzieje w tym cyklu :D
Pij duuuuuuzo wody z cytryną, mi pomogło. Po dwóch dniach przeszlo, tylko co z tego jak już po owu [emoji6]
 
Jestem po wizycie u gina i mam mega humor [emoji16]
13dc pęcherzyk 20mm, endo 6.5 i dzisiaj Ovitrelle.
Pytanie kiedy najlepiej boboseksy?
Androlog na jego słabe nasienie zalecił codziennie a gin kazała co 2 dni.. I sama nie wiem, że czy jak dzisiaj wezmę zastrzyk to może najlepiej jutro rana? [emoji848]
To są same dobre wiadomości. A po jakim czasie od zastrzyku pękają ci pęcherzyki? Jeśli jutro pęknie to sexy dzisiaj jutro i po jutrze i na poprawę w sobotę. Niby sexy dziennie są nie "zdrowe" ale różne historie są. Nie które serduszkuja co 2-3 dni i się udaje a inne dziennie w dni płodne i też się udaje. Życzę powodzenia i aby ten cykl był owocny no i czekam za 14 dni na piękny pozytyw [emoji110][emoji110]
 
Hahha, a jak [emoji1787] ja to bym chciała tak cykl i już pyk [emoji16] chyba jak zobaczę dwie krechy w końcu to eksploduje ze szczęścia [emoji16][emoji16] po jednej stracie mam takie parcie teraz a minęło 2 lata.
Oj kochana każda by tak chciała by iść do łóżka a na drugi dzień wstajesz będąc już w ciazy[emoji1787][emoji1787] nie było by tej adrenaliny z testowaniem na owu i potem ciazowymi[emoji1787]
 
reklama
Do góry