reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Ja wg. Kalendarzyka mam dostać też w dzień mamy ale owu miałam dzień później, więc spodziewam się @ 27.05. Testować będę pewnie w weekend bo nie wytrzymam z ciekawosci. Już się ledwo powstrzymuje 🤣
Ja trz chetnie bym testowala wcześniej, ale walcze ze soba. Aby mnie nie kusilo nie kupilam nawet testow jeszcze, obiecalam sobie, ze kupie po weekendzie:) a jak sie czujesz, masz jakies objawy? Bo ja zupelnie nic.
 
reklama
Ale progesteron powinno się badac 7dni po owulacji ? Czyli jeśli pęcherzyk pęka mając około 26-30mm i rośnie około 2mm na dobę więc u mnie gdyby potencjalnie peknal (o ile peknal) około czwartku a dzień później szłam na progesteron to czy to nie za szybko ? Bardzo chaotycznie napisałam.
W każdym bądź razie byłam na USG w 18dc i pęcherzyk miał 14 mm a tydzień później miałam zrobić progesteron w 25dc .
Tak progesteron się robi 7-8 dni po owu pęcherzyk pęka mając 18-22 a nawet 25mm
 
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ile jest nowych staraczek ile staraczek już się postarało i jest w upragnionej ciąży [emoji846] nie było mnie trochę. Dobił mnie cykl bez owu ( za to z 4 mega infekcjami) a później korona. Wracam do gry[emoji16] narazie czekam na @ bo ten cykl na 99.9% jest na straty. trzymam za każdą z Was mocno kciuki! [emoji846]
Ja pamiętam 🤩
 
Haha dziewczyny ja to bym chciała wiedzieć kiedy testować 🤣🤣 bez monitoringu to sobie moge potestować nie wiem na czym 🤣, tak mnie denerwują te cykle raz 30 raz 50,że szok. Teraz jeszcze odstawilam tabletki lekarz dal zielone światło od razu i tak teraz czekam nie wiem na co 🤣a testy owu robię chyba z nudów bardziej 😁
 
Hej Dziewczyny, nie nadrobię forum, mam tylko nadzieję, że wielu z Was się udało :) piszę, bo mam zagwostkę, powiedzcie mi, czy negatywny test mimo ciąży może wyjsc po 18 dniach od stosunku? Już Wam kiedys pisałam, że mam cykle od 27 do 33 dni (te 33 dni ostatnio było rok temu), dziś mija 34 dzień cyklu, z mężem ostatni seks był 3 maja, a do tej pory nie mam okresu. Oczywiście wczoraj zrobiłam test, ale w ciągu dnia, nie rano, wyszedł negatywny. Dziwnie się czuję i chyba sobie wmawiam po prostu, że mimo tej bieli coś jeszcze może wyjść :( dajcie znać, czy jest taka możliwość, czy lepiej zejść na ziemię ;)
 
Hej Dziewczyny, nie nadrobię forum, mam tylko nadzieję, że wielu z Was się udało :) piszę, bo mam zagwostkę, powiedzcie mi, czy negatywny test mimo ciąży może wyjsc po 18 dniach od stosunku? Już Wam kiedys pisałam, że mam cykle od 27 do 33 dni (te 33 dni ostatnio było rok temu), dziś mija 34 dzień cyklu, z mężem ostatni seks był 3 maja, a do tej pory nie mam okresu. Oczywiście wczoraj zrobiłam test, ale w ciągu dnia, nie rano, wyszedł negatywny. Dziwnie się czuję i chyba sobie wmawiam po prostu, że mimo tej bieli coś jeszcze może wyjść :( dajcie znać, czy jest taka możliwość, czy lepiej zejść na ziemię ;)
Oczywiście, że może wyjść negatywny, bo dzień stosunku nie równa się dzień owulacji i zapłodnienia, owulacja mogła być później, a dodatkowo zagnieżdżenie zarodka też mogło nastąpić np. 10 dpo a nie 6 dpo i to już robi różnicę w kwestii stężenia betaHCG w moczu :)
 
@bleucoco dziękuję! Czytam te wszystkie informacje o tym, że gdy test wychodzi negatywny w dniu spodziewanej miesiączki, to można się pożegnać z nadzieją na ciążę, i już całkiem zgłupiałam ;) spróbuję znowu zatestować za jakieś trzy dni, o ile nic się nie pojawi :) a co z testami wykonanymi w ciągu dnia, a nie rano? Na moim teście było napisane, że można go wykonać o każdej porze dnia.
 
Hej :) Widzialam ze ktos tam wspominal o mnie...
U mnie bez zmian.
Niestety przez korone przepadla mi wizyta u specjalisty.....
Na razie czekam na okres który jak na zlosc nie przychodzi a chciałam miec weekend na luzie :D
 
Witamy po dłuższej nieobecności :D zastanawiałyśmy się co u Ciebie :D
Miałam nadzieję że Ci się udało i dlatego Cię tu nie ma...
Hej :) Widzialam ze ktos tam wspominal o mnie...
U mnie bez zmian.
Niestety przez korone przepadla mi wizyta u specjalisty.....
Na razie czekam na okres który jak na zlosc nie przychodzi a chciałam miec weekend na luzie :D
 
reklama
Witamy po dłuższej nieobecności :D zastanawiałyśmy się co u Ciebie :D
Miałam nadzieję że Ci się udało i dlatego Cię tu nie ma...
Nie..tak jak pisałam w lutym, na razie stopuje ze staraniami bo i tak wiem ze nic by z tego nie wyszło.
Ten cykl mam chyba najgorszy po tych poronieniach. Bol piersi mnie meczy, ostatnio tak mialam przed tymi poronieniami, az sie odzwyczailam.
Bedzie co ma byc.
Czekam az lekarz zacznie przyjmowac
 
Do góry