reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny czy orientujecie się ile dni maksymalnie może rosnąć pęcherzyk ? W piątek u ginekologa miał 14 mm a test owulacyjny wyszedł mi 5 dni później mocno pozytywny . Czy to możliwe że wtedy była owulacja a dwa dni później robiłam progesteron i miał 4.330
Wkręcam sobie ,nastawiam się znów a obiecywałam sobie że podejdę do tego na luzie ... [emoji86][emoji86]
Pęcherzyk rośnie mniej więcej 2mm na dobe a progesteron powinien być powyżej 8-10 żeby świadczył o tym że owulacja w danym cyklu była. Jeśli się mylę to któraś z dziewczyn mnie napewno poprawi[emoji4]
 
reklama
Pęcherzyk rośnie mniej więcej 2mm na dobe a progesteron powinien być powyżej 8-10 żeby świadczył o tym że owulacja w danym cyklu była. Jeśli się mylę to któraś z dziewczyn mnie napewno poprawi[emoji4]
Ale progesteron powinno się badac 7dni po owulacji ? Czyli jeśli pęcherzyk pęka mając około 26-30mm i rośnie około 2mm na dobę więc u mnie gdyby potencjalnie peknal (o ile peknal) około czwartku a dzień później szłam na progesteron to czy to nie za szybko ? Bardzo chaotycznie napisałam.
W każdym bądź razie byłam na USG w 18dc i pęcherzyk miał 14 mm a tydzień później miałam zrobić progesteron w 25dc .
 
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ile jest nowych staraczek ile staraczek już się postarało i jest w upragnionej ciąży [emoji846] nie było mnie trochę. Dobił mnie cykl bez owu ( za to z 4 mega infekcjami) a później korona. Wracam do gry[emoji16] narazie czekam na @ bo ten cykl na 99.9% jest na straty. trzymam za każdą z Was mocno kciuki! [emoji846]
 
Ja pamiętam :D
I ostatnio też mam infekcję za infekcją [emoji1787]
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ile jest nowych staraczek ile staraczek już się postarało i jest w upragnionej ciąży [emoji846] nie było mnie trochę. Dobił mnie cykl bez owu ( za to z 4 mega infekcjami) a później korona. Wracam do gry[emoji16] narazie czekam na @ bo ten cykl na 99.9% jest na straty. trzymam za każdą z Was mocno kciuki! [emoji846]
 
Hej Dziewczyny, ktora z Was testuje w przyszlym tygodniu? Ja @ mam miec 26.05, czyli akurat w Dzien Matki, moze to dla mbie bedzie szczesliwy dzien i zamiast @ zobacze dwie kreski:)

Ja wg. Kalendarzyka mam dostać też w dzień mamy ale owu miałam dzień później, więc spodziewam się @ 27.05. Testować będę pewnie w weekend bo nie wytrzymam z ciekawosci. Już się ledwo powstrzymuje 🤣
 
Ja pamiętam :D
I ostatnio też mam infekcję za infekcją [emoji1787]
No wlasnie ten obecny poszedł na straty bo dostałam zapalenia pęcherza [emoji1745]jak testy owu wychodzą to zawsze się coś przypaleta. Jak staramy się regularnie co dwa dni to wtedy nie ma pozytywu owu. Masakra [emoji6]
 
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ile jest nowych staraczek ile staraczek już się postarało i jest w upragnionej ciąży [emoji846] nie było mnie trochę. Dobił mnie cykl bez owu ( za to z 4 mega infekcjami) a później korona. Wracam do gry[emoji16] narazie czekam na @ bo ten cykl na 99.9% jest na straty. trzymam za każdą z Was mocno kciuki! [emoji846]
Oczywiscie, ze pamietam. Witaj ponownie:) powodzenia w kolejnym cyklu:)
 
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, ile jest nowych staraczek ile staraczek już się postarało i jest w upragnionej ciąży [emoji846] nie było mnie trochę. Dobił mnie cykl bez owu ( za to z 4 mega infekcjami) a później korona. Wracam do gry[emoji16] narazie czekam na @ bo ten cykl na 99.9% jest na straty. trzymam za każdą z Was mocno kciuki! [emoji846]
Pamiętam Cię:D
Byłam pewna,że Ci się udało.
 
reklama
No wlasnie ten obecny poszedł na straty bo dostałam zapalenia pęcherza [emoji1745]jak testy owu wychodzą to zawsze się coś przypaleta. Jak staramy się regularnie co dwa dni to wtedy nie ma pozytywu owu. Masakra [emoji6]

Ja też akurat walczę z zapaleniem, a owu planowana za około tydzień, mam nadzieję, że już się wszystko do tego czasu ładnie wyleczy ;)
Miałam zrobić przerwę od forum, a i tak Was czytałam, więc skoro tak, to i od razu się poudzielam. Zaopatrzyłam się w stos testów owulacyjnych i ciążowych i standardowo pokładam wielkie nadzieje w tym cyklu :D
 
Do góry