reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Widocznie mnie nie smiesza takie zarty.
Nic tu po mnie. Chcialam pomoc wyszlo jak zwykle.
Adíos amigos. [emoji1309]
Zycze Wam powodzenia, mnostwa pozytywnych testow LH, stosunkowo udanych dni i nocy oraz wiecej testow ciazowych ;) [emoji1768]
Wyluzuj trochę. Z takim podejściem na forum nie wolno być uwierz sama się o tym kilka razy od ponad roku przekonałam.
 
reklama
Jak ja czytam posty które mówią o tym żeby ciąże sprawdzić testami owu to podziwiam za inteligencje[emoji23][emoji23]
Chodzi o to, że po zapłodnieniu można mieć wysoki poziom LH dlatego niektóre dziewczyny robią testy owu zamiast ciążowych, obok ciążowych lub zanim zrobią ciążowe. Ja tak nie robiłam, bo wg mnie każdy test do czegoś służy, ale fakt jest taki, że dziewczynom w ciąży wychodziły testy owu pozytywne i wstawiały zdjęcia.
 
Hej dziewczyny. Co to za zgrzyty. Spokój ma być!!!
Co u Was? Przejrzałam na szybko i widzę jakieś nowe ciążę? Gratuluję!!! :)
Przepraszam ale słabo się odzywam bo trochę mnie pozamiatał 15-ty już okres odkąd się staram :(
Coraz ciężej to przechodzę.... :(
 
Dzięki dziewczyny. I dzięki magdusia88.
Plan działania mam taki. W tym cyklu robię badania na czystość pochwy i na tą chlamydie pcr co mi lekarz kazał. A po następnym okresie już mogę sono hsg.
Oczywiście uważam że konkretnie mówi ten lekarz od niepłodności, wdrożył mi jakieś leczenie więc zamierzam narazie zostać przy nim. On pracuje właśnie w przychodni prywatnej wraz ze szpitalem jednego dnia. I już o tym myślałam kiedys żeby mnie tam położył na badania. W invimedzie zaczynają przyjmować dopiero w lipcu więc narazie umówiłam się uwaga w przyszłym tygodniu na e-wizyte. Mam wysłać wszystkie wyniki, badania, a lekarz zadzwoni. Powie co myśli i jak takie postępowanie wygląda u nich, i pewnie zleci badania. I sądzę że jak już pójdę w lipcu do kliniki to będę miała wszystko żeby ruszyć coś.... A tymczasem pójdę oczywiście zobaczę jak w tym cyklu moje pęcherzyki przy okazji badania wymazów.

Tylko takie podejście że coś konkretnego robię trzyma mnie przy życiu.
W jaki sposób zapisałaś się na e-wizytę? Jest możliwość przez Internet? Bo sama chciałam, ale nie widziałam takiej opcji.
W tej klinice pomogli mojej znajomej, miała najpierw leczenie, badania i udaną insiminację, a wcześniej żaden lekarz nie potrafił pomóc.
 
Testy owu nie wykrywają ciąży, bo reagują na inny hormon ;)
Idea szukania ciąży używając testów owu opiera się na stwierdzeniu, że w tym momencie cyklu nie powinny wychodzić pozytywne, jeśli takie są, to może oznaczać ciążę, która spowodowała podniesienie poziomu hormonu.

Ale w odróżnieniu od bety, błędne poziomy hormonów mogą mieć milion przyczyn, a dodatnia beta ma prawie zawsze bąbelkowy powód [emoji3526]
 
Mogę też spisać 5 cykl na straty... 36dc, testy ciążowe były negatywne, ale jak wariatka dopatrywalam się cieni, a dzisiaj w końcu miałam okazję pójść na betę. I wyszło 0... Okresu dalej nie ma, więc będę musiała się skontaktować z lekarzem, pewnie da coś na wywołanie.
 
W jaki sposób zapisałaś się na e-wizytę? Jest możliwość przez Internet? Bo sama chciałam, ale nie widziałam takiej opcji.
W tej klinice pomogli mojej znajomej, miała najpierw leczenie, badania i udaną insiminację, a wcześniej żaden lekarz nie potrafił pomóc.
Dajesz mi nadzieję. Wejdź na stronę invimedu. Tam są różne zakładki, i jest TELEPORADA. Wchodzisz i normalnie kupujesz wizytę, musisz wybrać poradę niepłodnościowa. Zapłaciłam 150 zl. Za 15 minut zadzwoniła pani z rejestracji, powiedziała jakich lekarzy mają na teleporady, ja niestety ale wybrałam lekarza który jako jedyny po 14 ma wizyty bo nie mogę teraz wziąć wolnego. No i kazała mi wysłać maila z wynikami, i opisać problem. No i on zadzwoni na ok pół godziny rozmowy. Ja do INVIMED WROCLAW.
 
W jaki sposób zapisałaś się na e-wizytę? Jest możliwość przez Internet? Bo sama chciałam, ale nie widziałam takiej opcji.
W tej klinice pomogli mojej znajomej, miała najpierw leczenie, badania i udaną insiminację, a wcześniej żaden lekarz nie potrafił pomóc.
Mi to podpasowalo bo i tak pierwsza wizyta polega na rozmowie i zaleceniu stosu badań. Więc opcja zrobienia tego z domu jest dla mnie fajna bo mam ponad sto km do kliniki. No i jest ciut taniej niż na zywo..... Ja płacę 220 zł za wizytę u gina od niepłodności więc te 150 zł za jakikolwiek trop w leczeniu to uważam że mało.
 
reklama
Chodzi o to, że po zapłodnieniu można mieć wysoki poziom LH dlatego niektóre dziewczyny robią testy owu zamiast ciążowych, obok ciążowych lub zanim zrobią ciążowe. Ja tak nie robiłam, bo wg mnie każdy test do czegoś służy, ale fakt jest taki, że dziewczynom w ciąży wychodziły testy owu pozytywne i wstawiały zdjęcia.
Tak wiem że tak jest i to sporo dziewczyn tu sprawdzało. Ale też są dziewczyny którym wychodziły super pozytywy owulacyjne a ciazy nie było i chodzi mi o to żeby nie było rozczarowań bo wiem jak takie rozczarowanie boli i siada na psychikę.
 
Do góry