reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Właśnie o to chodzi że nie staramy się. Poroniłam w lutym, lekarz kazał czekać 3 miesiące. Pierwszy okres po poronieniu dostałam po 42 dniach. Kolejny (aktualny) trwa już 42 dni, a nie mam żadnych objawów na okres. Zrobiłam ten owu, bo został mi ostatni i się zdziwiłam że wyszedł pozytywnie. Co prawda obstawiałam że owu w tym cyklu miałam ok 20 dc, i wtedy się zabezpieczaliśmy, przez resztę cyklu nie, ale skoro wcześniej przez kilka miesięcy nie wychodziło to teraz miałoby wyjść przypadkiem? xd
A oprocz tego badasz sie jeszcze w jakis sposob? mierzysz temp ?

Moze byc owu tak pozno, ewentualnie zdarzalo sie, ze wykrywaly testy owu wczesna ciaze ;)
 
Dziewczyny to mój pierwszy cykl z testami owu, czy to juz pozytyw? Jestem w 16dc. Akurat siedzę w pracy i wrócę rano, przytulanki były dziś o 17, test wykonany przed chwilą czyli o 23, myślicie żeby poprawić seksy rano czy zrobić test np jeszcze kolo 15 bo wtedy odeśpie nocke i wtedy przytulanki ?
To jeszcze nie jest pozytyw.
 
Testy owu nie wykrywają ciąży, bo reagują na inny hormon ;)

Jak ja czytam posty które mówią o tym żeby ciąże sprawdzić testami owu to podziwiam za inteligencje[emoji23][emoji23]

Verona chyba tak wykorzystywala ostatnie testy owu, ktore jej wychodzily z kreska testowa nieco jasniejsza niz kontolna.. i wiem, ze to dwa inne hormony i owulacyjny do sprawdzenia poziomu lh a ciazowy do hcg. Jednakze kilka dziewczyn, wykonalo je przed ciazowym, ktory potem wyszedl pozytywny.

Mloda moja inteligencja sie nie martw.
 
Verona chyba tak wykorzystywala ostatnie testy owu, ktore jej wychodzily z kreska testowa nieco jasniejsza niz kontolna.. i wiem, ze to dwa inne hormony i owulacyjny do sprawdzenia poziomu lh a ciazowy do hcg. Jednakze kilka dziewczyn, wykonalo je przed ciazowym, ktory potem wyszedl pozytywny.

Mloda moja inteligencja sie nie martw.

Link do: Pozytywny test owulacyjny i ciążowy tego samego dnia. post nr 6.

Nie moj wymysl.. dziewczyna pisze o SWOIM doswiadczeniu, nie ze kolezanka, kuzynki kolezanki wykonala test.
 
Verona chyba tak wykorzystywala ostatnie testy owu, ktore jej wychodzily z kreska testowa nieco jasniejsza niz kontolna.. i wiem, ze to dwa inne hormony i owulacyjny do sprawdzenia poziomu lh a ciazowy do hcg. Jednakze kilka dziewczyn, wykonalo je przed ciazowym, ktory potem wyszedl pozytywny.

Mloda moja inteligencja sie nie martw.
Ja to napisałam w żartach nie po to żeby kogoś urazić. Ale jeśli cię to uraziło to przepraszam.
 
reklama
Ja to napisałam w żartach nie po to żeby kogoś urazić. Ale jeśli cię to uraziło to przepraszam.

Widocznie mnie nie smiesza takie zarty.
Nic tu po mnie. Chcialam pomoc wyszlo jak zwykle.
Adíos amigos. [emoji1309]
Zycze Wam powodzenia, mnostwa pozytywnych testow LH, stosunkowo udanych dni i nocy oraz wiecej testow ciazowych ;) [emoji1768]
 
Do góry