reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie jest to moja subiektywna opinia a opinia ginekologów. Nawet moja ginekolog mówiła, żeby zmieniać majtki kilka razy dziennie jeśli trzeba zamiast nosić wkładkę codziennie. To, że Ty nie miałaś cudownie nigdy infekcji to nie znaczy, że moje rady nie pomogą komuś innemu, a znam już wiele kobiet którym odstawienie wkładek i spanie bez bielizny bardzo pomogło więc nie musisz komentować każdego zdania które zaprzecza Twojej sytuacji. Wystarczy powiedzieć że nie masz takiego problemu i tyle.
To że Ty tak miałaś nie znaczy, że każda tak ma + Twoje subiektywne odczucie ilości śluzu na wkładce a śluzu na majtkach nie jest miarodajne bo ilości śluzu nie mierzysz tylko oceniasz wzrokidm. W majtki śluz wsiąka, później zasycha i skrusza się w trakcie chodzenia. Z wkładką jest inaczej. Jeśli Tobie to pomogło, bo źle wspominasz wkładki, to super, ale nie wmawiajmy sobie, że każda tak musi itd. :)
 
reklama
Lepiej na bete. Pewnosc bedzie 😊 powodzenia zycze ❤❤❤
A z tymi laboratoriami teraz to masakra na wynik homocysteiny czekałam 7 dni. Normalnie było 2 dni. Do poniedziałku zostały mi testy do zrobienia. Jakas taka spokojna jestem. A powiedzcie mi takie bóle dosyć mocne czasami jak na miesiączkę to normalne przy wczesnej ciąży? Przeszłam 5 ciąż i nigdy tak nie miałam
 
Nieeeeee haha [emoji28] ale próbowałam przestawić się na kubeczek menstruacyjny, żeby móc spać nago haha. Jednak nie podpasowal mi, i przeciekał.. Więc śpię podczas okresu w gaciach [emoji1787]
Aaaahhh uff 😂😂😂 juz mialam prze rozne wizje 🤣 ja zawsze tylko podpasek uzywalam ale i tak pierwsze 2 noce to sie budzilam z brudnymi majtkami, przescieradlem i kołdrą 😢 pozniej zaczelam podkladac recznik pod siebie to chociaz przescieradło było czyste...dlatego ciezko mi bylo sobie wyobrazic nago w okres 😂 u mnie tampony potrafily przecieknąć myslalam tez nad kubeczkiem ale balam sie ze sie wyleje tez bo u mnie chwila i do zmiany...
 
A z tymi laboratoriami teraz to masakra na wynik homocysteiny czekałam 7 dni. Normalnie było 2 dni. Do poniedziałku zostały mi testy do zrobienia. Jakas taka spokojna jestem. A powiedzcie mi takie bóle dosyć mocne czasami jak na miesiączkę to normalne przy wczesnej ciąży? Przeszłam 5 ciąż i nigdy tak nie miałam
Niektore mialy z tego co czytalam. Mnie nic nie bolalo. Jedynie jakos po przypuszczalnym zagniezdzeniu pobolewanie mialam ale od tamtej pory zadnych boli.
 
Ale aromek nie ma przyspieszyć wzrastania pęcherzyków tylko ma sprawić że będziesz miała piękną owulacje. Ja na aromku miałam owulacje w 18 dc i zaszłam w ciążę. Dziwne jeśli Ci lekarz kazał odstawić aromek bo nie rosną szybko pęcherzyki. Nie o to chodzi w stymulacji.
Biorę Glucophage 2x1 po 500 mg. I Aromek-letrazol brałam ale nie przyspieszył mi wzrostu pęcherzyków.
 
Niektore mialy z tego co czytalam. Mnie nic nie bolalo. Jedynie jakos po przypuszczalnym zagniezdzeniu pobolewanie mialam ale od tamtej pory zadnych boli.
W sumie to od 2 tygodni mam takie POBOLEWANIE.
A co do bielizny na noc to albo spodenki od piżamy albo majty. Czasami się zdarzy ale nie lubię osobiście...
 
Kochane, a jak tak bliżej weekendu dla rozluźnienia atmosfery zapytam jakie lubicie pić winka? :) ja właśnie otworzyłam winko które dostałam od koleżanki na urodziny i w życiu lepszego nie piłam (może mało jeszcze pilam:D)
Zdecydowanie półsłodkie Carlo Rossi na pierwszym miejscu. Jak dostane @ to otwieram i całe wypije 🤭 tak na pocieszenie 😅
 
reklama
Ale aromek nie ma przyspieszyć wzrastania pęcherzyków tylko ma sprawić że będziesz miała piękną owulacje. Ja na aromku miałam owulacje w 18 dc i zaszłam w ciążę. Dziwne jeśli Ci lekarz kazał odstawić aromek bo nie rosną szybko pęcherzyki. Nie o to chodzi w stymulacji.
Nie nie o to chodzi. Ja potem już nie byłam na wizycie u niego bo przyszedł koronawirus. Chodzi o to, że i z Aromkiem i bez Aromka tak samo pęcherzyk mi dorasta w 17-18 dc. I czy biorę Aromek czy nie pęcherzyk nie pęka. Tylko jeśli biorę Pregnyl. A spokojnie jak nie biorę Aromka, co monitoring mam dwa albo nawet raz trzy piękne pęcherzyki w 17-18 dc, biorę Pregnyl i pekaja.
 
Do góry