reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

IMG_20200514_170814~2.jpg
 
reklama
Ja owu miałam 9 albo 10 maja. Przesunęła się, cieszę się :D My tak samo, przytulanki dzień przed i dzień po. Mam zero jakichkolwiek odczuć, nic nie boli, nie zakłuje. Ten cykl jest bez nakręcania się, ale tak po cichutku liczę i mam nadzieję na sukces. 🙈
Ile dni po owulacji może wyjść już ten fałszywy pozytyw ciążowy na teście owulacyjnym?
Miałam tak samo owu 8-9maja i podobne odczucia- bez nakręcania się ale trochę jest nadzieja.. :)
Niby mówią żeby testować po 10dniach. Ja planuję testować w przyszły czwartek
 
Witam miłe panie :) ja jestem na początku drogi zwanej "staramy się", ale moje wyobrażenie zawsze było takie, że zajść w ciążę to nie problem. Niestety sporo moich znajomych ma pod górkę i okazuje się, że to wszystko nie jest takie proste. Wszystkim życzę powodzenia :)
 
reklama
Dziewuszki a ja jutro zaczynam drugi cykl z CLO i ze zwiększoną dawką 2x1 od 3 dc do 9 dc bo w poprzednim miałam tylko 1x1 od 3 dnia cyklu do 5 dc może majowy będzie szczęśliwy 🙂
 
Do góry