reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
A robiła kiedyś któraś z was test clearblue zwykły. ??? Chodzi mi o to, czy pionowa kreska dająca znać o ciąży zawsze jest taka jakby ucieniona? Bo jest cień. Ale z niebieskim nie ma nic wspólnego. Nie uchwyce nawet zdjeccia
Jeżeli nie jest ta kreska zabarwiona nawet lekko na niebiesko to może być tak że to kreska fabryczna ale wcale tak nie musi być. Ja w swoim życiu robiłam kilka naście testów i nigdy test nie pokazał mi kreski fabrycznej za to 2 razy pokazał mi test dwie kreski a nie byłam w ciąży ale to endo mi tłumaczyła że jak był za wysoki wynik tsh to testy pokazują fałszywie dodatni wynik testów i tutaj na forum kilka dziewczyn mi to potwierdziło.

Może zrób jutro z innej firmy z porannego moczu[emoji848]
 
A jak ją go rozbroilam i się ukazała niebieska to znaczy że coś zepsułam i się ukazała?
Na to ci nie odpowiem bo nie znam odpowiedzi. Może zrób jutro inny test z porannego moczu lub leć na betę tak na wszelki wypadek i przy okazji zrób progesteron bo może będziesz potrzebowała luteiny lub duphastonu jeśli się udało czego Ci z całego serca życzę.

Ile jesteś dni po pregnylu?
 
Zesikam się zaraz ze śmiechu. Słuchajcie. Nurtowało mnie czy ten cień to fabryczna kreska. Więc rozbroilam test. Po rozbrojeniu niechcąco dotknelam paska, wilgotna ręką i być może resztki moczu z gąbki w tescie się nasunęły i jak potem spowrotem założyłam te tasiemki i poskładałem test patrzcie co wyszło
 
IMG_20200514_172456.jpg
 
Robiłam teraz. Mam jeszcze dwa ale inne :D ale to niemożliwe bo przez kilka minut nic nie bylo. To się chyba ukazało jak go zmoczylam delikatnie mokra reka
 
reklama
Do góry