reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Czy któraś z dziewczyn potrafi mi to jakoś wyjaśnić? Jest bardzo źle?
Screenshot_20200514_211048.jpeg
Screenshot_20200514_210839_com.google.android.apps.docs.jpeg
 
Ja używam testów owulacyjnych od tego cyklu i w zasadzie nic się nie dowiedziałam, był bol jajników skok temp nawet 3dni krew w śluzie (od 15dc) a test pokazywał zawsze kreskę bledsza niż ta kontrolna. W sumie nie wiem czy zastosuje je w kolejnym cyklu jesli tym razem również się nie uda. Obecnie 19dc czekamy.
Mi w którymś miesiącu testy owulacyjne pokazały pozytyw w 23 dc i to się potwierdziło i gin więc rób nadal testy, a może w tym msc byk bezowulacyjny - tez tak niestety miałam i tez to się potwierdziło u gin, a piękny śluz wtedy mialam. Ja jestem z tych u których testy pokrywają się z tym co wychodzi u lekarza, ale z aplikacjami wszelkimi absolutnie nie 😀
 
Dziewczyny a który jest lepszy. Bo mi tylko został żółty taki bo test i taki Nova test z taką kobietą
Żółty bobo-test jest dosyć kontrowersyjny, niby pokazuje prawie najszybciej, ale często się mówi o fałszywych kreskach. Sama miałam sytuację, że wyszła mi blada kreska na nim, poszlam na betę tego samego dnia i wyszło 0...
 
Żółty bobo-test jest dosyć kontrowersyjny, niby pokazuje prawie najszybciej, ale często się mówi o fałszywych kreskach. Sama miałam sytuację, że wyszła mi blada kreska na nim, poszlam na betę tego samego dnia i wyszło 0...
W takim razie robię rano ten drugi. Ale TAK STRASZNIE MNIE BOLI PODBRZUSZE na okres, że raczej nie będzie rano co sprawdzać. :(
 
reklama
Do góry