reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Miałam tak samo owu 8-9maja i podobne odczucia- bez nakręcania się ale trochę jest nadzieja.. :)
Niby mówią żeby testować po 10dniach. Ja planuję testować w przyszły czwartek
Ja też miałam owu 8-9 maja😊

Właśnie jestem po wizycie u gina od niepłodności i na usg owu potwierdzona, endometrium prawie 13mm😳 wszystko w środku idealnie, gotowe na ciążę, tylko pytanie czy zaskoczyło. U mnie jest podejrzenie niedrożnych jajowodow, więc różnie może być, ale testować i tak będę 😉
 
@KiedyPytam zrób rano test! Obojętnie jaki, o czułości 10 najlepiej. Poza tym 8-9 dpo to jest za wcześnie na testowanie. Ja zrobiłam pierwszy 12 dpo wieczorem i wyszedł duch, a 13 dpo rano ładna kreska. Wcześniej bawiłam się testami owu, próbowałaś? ;)
 
Zrobiłam rano pink 10 i ani cienia nic. A potem ten czulszy pokazał kreskę. Ginekolog że względu na krótka fazę lutealna i to że do jutro tylko biorę dupka kazał testować dziś i jutro
 
Dziewczyny oglądałam webinar. :( :( :(

Ten profesor powiedział że ja po trzech pregnylach powinnam być skierowana do kliniki na invitro. Mówił "szkoda dziewczyny" bo ma 31 lat a dotychczasowe leczenie jest nieskuteczne.
 
reklama
Do góry