reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Kochane, a jak tak bliżej weekendu dla rozluźnienia atmosfery zapytam jakie lubicie pić winka? :) ja właśnie otworzyłam winko które dostałam od koleżanki na urodziny i w życiu lepszego nie piłam (może mało jeszcze pilam:D)
 
Dziewczyny siku mi się nie chce!!! Może za godzinkę dwie. Ale który bo mam tylko z Rossmana. Taki żółty i taki Nova test z taką babka.

Kochana wstrzymaj się do rana - teraz taki rozwodniony wieczorny mocz w tak wczesnym momencie ciąży może nic nie pokazać, a być może COŚ tam jest, bo na clearblue już ladnie widać jasniutka kreseczkę :D
 
Dziewczyny dziękuję że dopingujecie, ale naprawdę mówię wam, boli mnie podbrzusze okropnie, cały czas mam takie brudzące plamienia. I do tego ten test zrobił.ake taki po rozbrojeniu i złożeniu na nowo. Nie wiem czemu. Śmieje się sama z siebie że fałszywe testy mogę tworzyć .... Chociaż trochę się posmialam bo ostatnio rzadko mi się to zdarza.
 
reklama
O właśnie. Dla pewności mam jeden taki poniżej przed rozbrojenie.. ale powiem szczerze że mało nasikalam na ten test. Cały się zabarwił jak należy ale jakieś pół godziny wcześniej byłam w toalecie w pracy. Więc to takie resztki były.
 
Do góry