reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dziewczyny, jeśli chodzi o owu to sugerujecie się testami czy chodzicie na monitoring?
Ja chodziłam na monitorowanie cyklu ale jak sobie pomyśle ze znowu mam chodzić co dwa dni i sprawdzać pęcherzyk to mnie krew zalewa... nie wiem czy znowu się spinać i stresować czy może trochę odpuścić? Jak jest u Was?
 
reklama
Hej jestem tu nowa chociaż czytam was codziennie, zazdroszczę wam tej pozytywnej energii 😉 po krótce, staramy się z mężem o 2dziecko rok temu w sierpniu udało się zobaczyłam upragnione 2kreski jednak radość nie trwała długo 19.09mialam zabieg łyżeczkowania ponieważ serduszko nie biło. Od tamtej pory mój cykl totalnie oszalal najpierw miałam 2@ takie że lało się po nogach a w grudniu okres zanikł, po wizycie u gin dostał duphaston na wywołanie , @dostałam pod koniec stycznia.w między czasie zrobiłam badania które wykazały niedoczynność tarczycy, przyjmuje letrox75 (oraz duphaston ciągle od 16-25dc)
Od lutego próbujemy zajść w ciążę jednak nic z tego nie wychodzi tarczyca się unormowała co miesiąc robię badania z krwi. Mam wrażeni, że w ogóle nie mam Owulacji owszem są bole jajników w połowie cyklu ale sluzu plodnego zero ciągle jest biały kremowy i się nie lepi. Do gin dostać się graniczy z cudem teraz, przyjmują tylko kobiety w ciąży. Czy któraś z was pomimo braku plodnego śluzu zaszła w. Ciążę? Tak bardzo mi zależy żeby w Końcu się udalo :(
Dodam jeszcze że cykle mam 28dniowe.
 
Dziewczyny, jeśli chodzi o owu to sugerujecie się testami czy chodzicie na monitoring?
Ja chodziłam na monitorowanie cyklu ale jak sobie pomyśle ze znowu mam chodzić co dwa dni i sprawdzać pęcherzyk to mnie krew zalewa... nie wiem czy znowu się spinać i stresować czy może trochę odpuścić? Jak jest u Was?

Ja byłam na monitoringu, ale tylko 2 razy w cyklu - 12 dc lekarz sprawdzał czy w ogóle pecherzyk urósł, następnie podany miałam pregnyl i miałam przyjść na sprawdzenje tydzień później, czy pękł..
 
Dziewczyny, jeśli chodzi o owu to sugerujecie się testami czy chodzicie na monitoring?
Ja chodziłam na monitorowanie cyklu ale jak sobie pomyśle ze znowu mam chodzić co dwa dni i sprawdzać pęcherzyk to mnie krew zalewa... nie wiem czy znowu się spinać i stresować czy może trochę odpuścić? Jak jest u Was?
Ja chodzę na monitoringi mam zawsze 2 wizyty np 10 dc i 14 dc
 
Hej jestem tu nowa chociaż czytam was codziennie, zazdroszczę wam tej pozytywnej energii 😉 po krótce, staramy się z mężem o 2dziecko rok temu w sierpniu udało się zobaczyłam upragnione 2kreski jednak radość nie trwała długo 19.09mialam zabieg łyżeczkowania ponieważ serduszko nie biło. Od tamtej pory mój cykl totalnie oszalal najpierw miałam 2@ takie że lało się po nogach a w grudniu okres zanikł, po wizycie u gin dostał duphaston na wywołanie , @dostałam pod koniec stycznia.w między czasie zrobiłam badania które wykazały niedoczynność tarczycy, przyjmuje letrox75 (oraz duphaston ciągle od 16-25dc)
Od lutego próbujemy zajść w ciążę jednak nic z tego nie wychodzi tarczyca się unormowała co miesiąc robię badania z krwi. Mam wrażeni, że w ogóle nie mam Owulacji owszem są bole jajników w połowie cyklu ale sluzu plodnego zero ciągle jest biały kremowy i się nie lepi. Do gin dostać się graniczy z cudem teraz, przyjmują tylko kobiety w ciąży. Czy któraś z was pomimo braku plodnego śluzu zaszła w. Ciążę? Tak bardzo mi zależy żeby w Końcu się udalo :(
Dodam jeszcze że cykle mam 28dniowe.

Cześć, mam nadzieję, że zarazisz się pozytywną energią - ona to podstawa! :)
Ja też mam problemy ze śluzem. W dni płodne to raczej woda a nie śluz. Korzystam z żelu fertilsafe. Na pewno jest większa przyjemność z seksów :D Na psychikę też działa, bo myślę, że może pomoże plemnikom dotrzeć tam gdzie trzeba z tym poślizgiem :D
Ale czy pomoże zostać mamą, to nie wiem, bo to mój trzeci cykl starań. :)
 
Dziewczyny, jeśli chodzi o owu to sugerujecie się testami czy chodzicie na monitoring?
Ja chodziłam na monitorowanie cyklu ale jak sobie pomyśle ze znowu mam chodzić co dwa dni i sprawdzać pęcherzyk to mnie krew zalewa... nie wiem czy znowu się spinać i stresować czy może trochę odpuścić? Jak jest u Was?
Ja stosuje testy owu.
 
Smak jest okropny ale z kawą w miarę wchodzi, dodaje małą łyżeczkę. Długo leżało opakowanie w szafce ale zaczęłam stosować a nóż widelec pomoże :)

a nie przeszkadza Ci jej specyficzny posmak? Kupilam ja tez w rossmannie i dodałam do koktajlu malinowego... musiałam wylać, bo nie była w stanie wypić.
 
Dziewczyny, jeśli chodzi o owu to sugerujecie się testami czy chodzicie na monitoring?
Ja chodziłam na monitorowanie cyklu ale jak sobie pomyśle ze znowu mam chodzić co dwa dni i sprawdzać pęcherzyk to mnie krew zalewa... nie wiem czy znowu się spinać i stresować czy może trochę odpuścić? Jak jest u Was?
Ja używam testów owulacyjnych od tego cyklu i w zasadzie nic się nie dowiedziałam, był bol jajników skok temp nawet 3dni krew w śluzie (od 15dc) a test pokazywał zawsze kreskę bledsza niż ta kontrolna. W sumie nie wiem czy zastosuje je w kolejnym cyklu jesli tym razem również się nie uda. Obecnie 19dc czekamy.
 
Ja w tym miesiacu zaczelam brac witaminy dla strajacych sie o dziecko I zakupilam testy owulacyjne. Z synkiem mi pomogly bardzo I od razu bylam w ciazy
 
reklama
Do góry